Duża premiera Hondy już w październiku - Motogen.pl

W języku polskim nie ma niestety dokładnego odpowiednika czegoś, co w mowie anglosaskiej istnieje jako “teaser”. Zazwyczaj jest to krótki film zapowiadający coś, ale nie zdradzający zbyt wiele, mający za zadanie wzbudzić w widzu ciekawość i chęć na więcej. Sama nazwa pochodzi od zwrotu “to tease”, czyli droczyć się lub drażnić. Publikowanie teaserów na krótko przed premierą nowego modelu jest ostatnio bardzo częstą praktyką wśród producentów motocykli. Tym razem droczy się z nami Honda, która pokazała pierwszy z pięciu filmików pod hasłem “What Lies Beyond”.

W opublikowanym właśnie filmie lekkimi objazdami prowadzeni jesteśmy do debiutu nowego modelu, który nastąpi 24 października. Występujące w nim znane już maszyny spod znaku Skrzydła mają prawdopodobnie za zadanie odwrócenie uwagi od meritum – czym będzie nowy model? Jest kilka możliwości. Najbardziej prawdopodobna wydaje się najnowsza odsłona Gold Winga, którego wizualizacje opublikowaliśmy niedawno.

Kolejna opcja to elektryczny trójkołowiec Neowing, który konkurować będzie z maszynami typu Yamaha Tricity lub Piaggio MP3. Niektórzy wspominają natomiast o również elektrycznej odsłonie modelu Super Cub. Na domysły mamy jeszcze trochę ponad miesiąc…

Więcej o motocyklach Honda