Praca dla motocyklisty: Specjalista/tka ds. Produktu w Inter Cars - Motogen.pl

Szukasz pracy dla motocyklisty? Inter Cars potrzebuje specjalisty do spraw produktów motocyklowych!

treść ogłoszenia o pracę:

Jako dział motocyklowy Inter Cars S.A. dostarczamy części zamienne, eksploatacyjne i akcesoria motocyklowe na rynek polski oraz europejski. Posiadamy bardzo szeroką ofertę dzięki współpracy z dostawcami z całego świata.

W ramach działu mamy zespół specjalistów ds. produktu, który liczy 5 osób. Zapraszamy do aplikowania osoby z ugruntowanym już doświadczeniem i wiedzą rynkową, ale również miłośników motocykli, którzy chcieliby rozwijać się w tym segmencie.

Zakres zadań na oferowanym stanowisku:

  • Analizowanie rynku oraz ofert firm konkurencyjnych
  • Współpraca z dostawcami, negocjowanie i dbanie o relacje biznesowe
  • Stała optymalizacja zapasów magazynowych
  • Koordynacja zakupów i rozmów oferty produktowej
  • Planowanie działań marketingowych i strategii dla podległego asortymentu

Zapraszamy Cię do aplikowania, jeśli:

  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie w rynku motocyklowym lub jesteś na początku swojej drogi zawodowej w tym obszarze.
  • Chętnie poprowadzisz rozmowy i negocjacje z dostawcami.
  • Nie obawiasz się spotkań i rozmów prowadzonych w j. angielskim B1/B2
  • Lubisz zadania analityczne i efektywnie pracujesz z plikami Excel

Co oferujemy i jak pracujemy?

  • Praca hybrydowa (proporcje do ustalenia)
  • Pracujemy w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00
  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie: część zasadnicza/podstawa + premia (uzależniona od wyników pracy i wdrożona po okresie próbnym).
  • Lokalizacja: Warszawa. Nasze biuro mieści się w budynku Galerii Młociny, tuż przy węźle komunikacyjnym.
  • Proponujemy tzw. benefity pozapłacowe np. pełne finansowanie lekcji  j. angielskiego, platforma WorkSmile, prywatna opieka medyczna, zniżki na ofertę handlową u naszych Filiantów.
  • W ramach rozwoju pracowników dysponujemy ofertą szkoleń, umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie posiadanych kompetencji.
  • Szybki proces rekrutacyjny on-line  – rekrutacja jednoetapowa.

Lokalizacja:

  • Warszawa Młociny – ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15

Więcej informacji oraz formularz do aplikacji na stronie: Specjalista/tka ds. Produktu – Kariera IC (intercars.eu).

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany