Pomóż Polakom wystartować w Mistrzostwach Świata - Motogen.pl

Celem zbiórki jest pomoc Wiktorowi Jasińskiemu oraz Wojciechowi Kucharczykowi w wyjeździe na Mistrzostwa Świata w motocross, które odbędą się w belgijskiej miejscowości Bastogne już za niecały miesiąc. Łącznie zawodnicy muszą przeznaczyć na wyjazd 20 tysięcy złotych, ale pomoc jaka jest im potrzebna to 3000 złotych. Pieniądze mają być przeznaczone na transport zawodników i sprzętu oraz koszty związane ze startem.

Kim są Wiktor Jasiński i Wojciech Kucharczyk? Obaj zawodnicy to wychowankowie Automobilklubu Gorzowskiego. Wiktor Jasiński ma dopiero czternaście lat, ale na swoim koncei ma już dwa Puchary Polski, tytuł pierwszego wicemistrza Polski, a także Mistrzostwo Strefy Zachodniej Polski w klasie MX85. Wojciech Kucharczyk jest rok młodszy i ma na swoim koncie tytuł drugiego wicemistrza Polski, drugie miejsce w Pucharze Polski oraz drugie miejsce w Mistrzostwach Strefy Zachodniej Polski.

Więcej informacji na temat tego jak można pomóc zawodnikom i jakie przyniesie to korzyści, możecie znaleźć na stronie projektu w serwisie PolakPotrafi.pl. Przy okazji zachęcamy wszystkie młode, dobrze rokujące talenty i osoby mające już doświadczenie i osiągnięcia nie tylko w sporcie, ale również w branży motocyklowej do korzystania z dobrodziejstw crowdfundingu, ponieważ może on częściowo lub w całości pomóc sfinansować wasze motocyklowe przedsięwzięcia.

Autor: Wojciech Grzesiak