Karta Motocyklisty Navigator od LOTOS - Motogen.pl

Do końca września na wybranych stacjach uczestniczących w programie premiowym Navigator motocykliści mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty zawierającej okresowe rabaty na paliwa i wybrane przekąski. – mówi Krzysztof Strzelecki, dyrektor ds. handlu detalicznego LOTOS Paliwa. – Tankując motocykl lub skuter kierowca otrzymuje podwójne punkty w programie, co znacznie skraca drogę do atrakcyjnych nagród.

 

Ale to nie wszystko. Po zatankowaniu motocykliści otrzymują specjalne, jednorazowe ściereczki do czyszczenia kasków, a w przystacyjnych toaletach sieci LOTOS właściciele jednośladów mogą powiesić kaski na specjalnie przygotowanych wieszakach. Czy takie specjalne traktowanie właścicieli jednośladów to coś wyjątkowego? Na krajowym rynku na pewno, natomiast działania sieci LOTOS wpisują się w najnowsze trendy w sferze marketingu określanej jako zarządzanie doświadczeniem klienta.

 

Najłatwiej to zrozumieć, gdy spojrzy się na stację paliw z perspektywy podróżnego ze specjalnymi potrzebami. Na takie właśnie różnorodne i specyficzne często potrzeby odpowiadają elementy wyposażenia stacji paliw LOTOS – wspomniany wieszak na kask dla motocyklisty, czy latem miska ze świeżą wodą dla czworonożnego pasażera. – wyjaśnia Krzysztof Strzelecki.

 

Karta Motocyklisty Navigator pozwala zbierać punkty także przy tankowaniu samochodu. Jest to szczególnie wygodne dla kierowców, którzy w okresie jesienno-zimowym zwykle przesiadają się do samochodów. Dodatkowe korzyści i promocje proponowane posiadaczom jednośladów powrócą w kolejnym sezonie motocyklowym.

 

Motocyklista – gość szczególny na stacjach LOTOS

LOTOS dostrzega nie tylko fakt, że motocykle są wszędzie, ale także to, że kierowcy jednośladów to szczególna grupa klientów stacji paliw. W kraju co roku rejestruje się dziesiątki tysięcy jednośladów. Posiadanie motocykla to już nie tylko hobby, albo konieczność spowodowana brakiem samochodu. Jednoślady to alternatywa dla kierowców, którym zależy przede wszystkim na sprawnym i wygodnym przemieszczaniu się po mieście.

 

Kultura jazdy motocyklowej, rozpowszechniona w krajach zachodniej i południowej części Europy, powoli rozwija się także w Polsce. W czerwcu Senat i Sejm przegłosowały poprawkę, dzięki której kierowcy samochodów osobowych będą mogli jeździć motocyklami o poj. silnika do 125 cm3. Nowelizacja czeka na podpis Prezydenta RP. W liberalizacji przepisów nie tylko branża motoryzacyjna, ale również paliwowa upatruje więc szansy na wzrost rynku i przyciągnięcie nowych klientów za pomocą ofert dopasowanych do ich potrzeb.

 

 

Więcej o promocji dla motocyklistów: https://lotosnavigator.pl/karta_motocyklisty