Pogromcy Olejowych Mitów: lepkość czy gęstość? Mineralny czy syntetyczny? Jaki olej dobrać do silnika i do zawieszenia? - Motogen.pl

„Pogromcy Olejowych Mitów” to seria krótkich filmów poradnikowych, które odpowiadają na pytania związane z olejami silnikowymi do motocykli. Warto obejrzeć!

Wymiana oleju w motocyklu to jedna z najbardziej podstawowych czynności serwisowych – nie jest trudna, więc wielu motocyklistów wykonuje ją samodzielnie. Jednak przy wymianie oleju zawsze pojawiają się pytania: jaki olej dobrać? Czym tak naprawdę jest lepkość i czym różni się od gęstości? Zdecydować się na mineralny czy syntetyczny olej?

Z pomocną dłonią wychodzi Stajnia Motocyklowa – czyli serwis motocyklowy z ogromnym doświadczeniem, który prowadzi także rozbudowane szkolenia warsztatowe. Stajnia Motocyklowa, w partnerstwie z marką Yamalube (oryginalne oleje, środki smarne oraz chemia do motocykli Yamaha), przygotowała serię filmów poradnikowych odpowiadających na najczęstsze pytania związane z olejami i środkami smarnymi.

Obejrzyjcie „Pogromców Olejowych Mitów”:

Seria filmów poradnikowych ma 10 odcinków. Są to krótkie filmy, wiedza jest skondensowana, a do tego przedstawiona została w łatwy i przyjemny sposób.

„Pogromcy Olejowych Mitów” od Stajni Motocyklowej we współpracy z Yamalube to seans obowiązkowy dla każdego, kto ma pytania dotyczące olejów. Pierwszy odcinek obejrzycie powyżej, a cała 10-odcinkowa playlista dostępna jest na YouTube.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany