Otwarcie Liberty Motors Łódź - Motogen.pl

W ostatnią sobotę miało miejsce otwarcie największego motocyklowego punktu na mapie Polski. Nowy salon Liberty Motors to ponad 1500 m2 powierzchni, gdzie swoje miejsce znalazły takie marki jak BMW, Triumph, Ducati i Yamaha.

 

Na miejscu dostępne są również najpopularniejsze akcesoria z oferty Inter Motors: AGV, Alpinestars, Adrenalina, Shark, Ixon, Macna, Oxford, Scala Rider i Box. Zainteresowani mogą też zamówić obuwie Sidi. Motocykliści, którzy są fanami swojej maszyny mogą również ubrać się od góry do dołu w oryginalne ubrania do jazdy oraz kolekcje apparel dostępnych marek motocykli. Na miejscu oczywiście prowadzony jest również serwis każdej z czterech marek, a do tego grona już 26 maja dołączy kultowy Harley-Davidson.

 

Samo otwarcie było doskonałą okazją do zakupów dzięki rabatowi na akcesoria Inter Motors oraz do wypróbowania jednej z wielu przygotowanych maszyn testowych. Przekrój dostępnych modeli był olbrzymi i była to w zasadzie jedyna okazja aby móc wypróbować taką ilość różnych motocykli w jednym miejscu. Prowadzone przez naszych redaktorów przejazdy obejmowały zarówno centrum Łodzi jak i szybsze odcinki. Najważniejsze, że za każdym razem kawalkada motocykli dysponująca łącznie kilkoma tysiącami koni mechanicznych zawsze dojeżdżała bez najmniejszego problemu.…nowy salon Liberty Motors to ponad 1500 m2 powierzchni…

 

Motocykliści preferujący nieco bardziej off-roadowe klimaty mieli okazję porozmawiać oraz pojeździć z wielokrotnym uczestnikiem rajdu Dakar, Wicemistrzem Świata i Mistrzem Polski, Jackiem Czachorem.

 

Redakcji pozostaje życzyć powodzenia nowemu Centrum motocyklowemu Liberty Motors Łódź, a czytelników zainteresowanych zakupem zaprosić na jazdy testowe, bowiem wiele pojazdów demo jest cały czas dostępna na miejscu.