Odwiedź Motor Show Poznań i wygraj Junaka Racer 125!!! - Motogen.pl

Ekspozycja Junaka obejmie całą gamę pojazdów oferowanych w Polsce a ponadto takie nowości jak: Junak 711 czy RX One. To doskonała okazja, aby poznać swój wymarzony jednoślad i spędzić czas w towarzystwie prawdziwych pasjonatów.

Nagroda w konkursie Junak i MTP: Junak Racer 125…

Wygraj motocykl!

Przyjazd na Motor Show w Poznaniu oraz odwiedziny stoiska Junak to świetna okazja do wzięcia udziału w zabawie przygotowanej wspólnie przez MTP oraz markę Junak. Nagrodą główną w konkursie będzie motocykl Junak Racer 125.

Co należy zrobić, aby wygrać Junaka Racer?

  • Posiadać ważny bilet na targi Poznań Motor Show 2019
  • Być obecnym podczas konkursu przy stoisku Junaka w Pawilonie 8A.
  • Odpowiedzieć na pytanie konkursowe, ogłoszone po godzinie 13:00 w niedzielę,31.III na stoisku Junaka, wysyłając poprawną odpowiedź w prywatnej wiadomości na Facebooku Poznań Motor Show.

charakterystyka Junaka 125 RACER

„Design motocykla sprawia, że nie możesz zostać niezauważony. Masywne kształty, ostre linie i sportowe obręcze aluminiowych kół sprawiają, że całość prezentuje się bardzo dojrzale jak na motocykl na prawo jazdy kategorii B. Przy tym Junak 125 Racer doskonale sprawdza się podczas codziennej miejskiej eksploatacji. Zawieszenie stanowi zoptymalizowany kompromis pomiędzy komfortem, a precyzją prowadzenia. Jednostka napędowa nowego 125 Racer wyróżnia się rasowym brzmieniem, wysoką kulturą pracy, jak również ograniczonym spalaniem. Silnik został wyposażony w elektroniczny wtrysk paliwa.”