Odcinek - Motogen.pl

Bolońska fabryka Ducati doczekała się głównej roli w znanym i lubianym cyklu dokumentalnym na National Geographic Chanel – 'Megafactories’.

 

Cykl pozwala widzom wejść w świat zaawansowanego przemysłu, wielkich fabryk, logistyki oraz obejrzeć od kuchni, jak powstają produkty, które niejednokrotnie osiągnęły status kultu pośród swoich fanów. Od przygotowania miejsca pracy w magazynie po światową renomę i pożądanie – widzowie mają okazję prześledzić cały proces produkcji, łącznie ze wszystkimi niezliczonymi czynnościami, które jemu towarzyszą.

Ducati doskonale wpisuje się w schemat programu. To kult i ikona motoryzacji. To coś więcej niż zwykła linia produkcyjna. To ludzie, którzy stoją za każdym wyprodukowanym modelem. To ich prawdziwa pasja i wielopokoleniowe przywiązanie do marki. Wszystko to powiązane jest technologią, wyrafinowanymi działami rozwoju oraz wieloletnią tradycją. Widzowie zobaczą magazyny, linie produkcyjne, stanowiska diagnostyczne czy testy gotowych już motocykli oraz będą mieli okazję 'zwiedzić’ muzeum marki.

Odcinek poświęcony fabryce Ducati będzie miał swoją premierę na National Geographic Chanell 14 czerwca 2011 r. o godzinie 21.00.

Zapowiedź odcinka można obejrzeć na oficjalnym profilu Ducati Polska na facebooku: www.facebook.com/Ducatipolskaofficial.

Więcej o motocyklach Ducati