Extreme Day 2011 Rzeszów! - Motogen.pl

Wielkimi krokami zbliżają się zawody w Rzeszowie. Już 24 czerwca będzie można uczestniczyć w imprezie, która promować będzie akcję „Weekend bez ofiar” organizowaną przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Organizatorzy pragną aby społeczeństwo przekonało się, że sporty extremalne mogą być uprawiane w bezpiecznych warunkach: „Chcemy pokazać, że ekstremalne sporty można uprawiać bezpiecznie, w wyznaczonych do tego miejscach i zwrócić uwagę uczestnikom imprezy na to, że polskie drogi nie są torami wyścigowymi.”

Zapowiada się masa atrakcji! Będzie można spróbować swoich sił na symulatorach jazdy, dostępne będzie również mobilne miasteczko ruchu drogowego, platformy zderzeniowe, tory przeszkód z alkogoglami. Odbędzie się również pokaz służb ratunkowych. Organizatorzy nie zapomnieli o oprawie muzycznej, otóż zagrają między innymi: Parias, Vienio + Diox, Rotten Bark, Kacezet, MadMajk, Mass Cypher.

Główną atrakcją będą mistrzostwa w stuncie! Na dzień dzisiejszy obecnych będzie dwudziestu zawodników, których oceniać będą:

 

1. Michał Czernik – Qdłaty
2. Andrzej Drzymulski – Simpson
3. Maciej Bielicki – MaciekDOP

 

Nagrody:

I miejsce – 5 000 zł
II miejsce – 2 000zł
III miejsce – 1 000zł

W klasie pozaregulaminowej nagroda w wysokości 500zł przewidziana jest dla stuntera, który zdobędzie pierwsze miejsce.

 

Nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć w to, że się zjawicie! Rzeszów – 24 czerwca – parking przy hali Podpromie, pamiętajcie!