Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Nowe W800 zadebiutowały na jesieni, ale do tej pory byliśmy zdani wyłącznie na ich zdjęcia. Kawasaki opublikowało w końcu film pokazujący obie maszyny w ruchu, w otoczeniu fantastycznych japońskich krajobrazów.

Model W800 był do tej pory znany jako “żywa skamielina” i choć przyciągał klasycznym wdziękiem, to jego rozwiązania techniczne pamiętały pionierskie czasy japońskiej motoryzacji. Najnowsza edycja tego motocykla posiada już szereg bardzo współczesnych komponentów – tarczowe hamulce w obu kołach, ABS oraz oświetlenie LED.

Zachowano na szczęście pięknego, klasycznego rzędowego twina o pojemności 773 cm3 i mocy 47 KM, który spełnia teraz normę Euro 4. Co do wykończenia obu wersji nowego W800, mamy niestety mieszane uczucia – wszechobecny chrom zastąpiono matową czernią, która skutecznie zabiła starego ducha tej maszyny. O tym, czy był to dobry ruch, zadecydują sami klienci.

Więcej w Nowości rynkowe
Czy to Honda RVF 1000 V4? Producent ujawnia szkice patentowe

Oczekiwana od lat Honda RVF 1000 może stać się faktem. Producent złożył w amerykańskim urzędzie patentowym z silnikiem V4 o...

Zamknij