Nowa nawigacja motocyklowa od Sygic na urządzenia mobilne - Motogen.pl

Sygic MotorBike to pierwsza tego typu aplikacja na rynku, która oprócz podstawowych funkcji ma również mocno rozbudowane funkcje społecznościowe. Dzięki Sygic MotorBike będzie można nie tylko dotrzeć z punktu A do punktu B, ale również podzielić się swoją trasą lub skorzystać z tras stworzonych przez innych motocyklistów. Na podstawie miejsca pobytu nawigacja będzie również sugerowała swoje trasy. Obecnie ze wszystkich programów stworzonych przez Sygic korzysta 100 milionów użytkowników w 115 krajach świata.

Sama nawigacja również została dostosowana do potrzeb motocyklistów. Można skorzystać z klasycznego widoku trasy oraz jej środowiska. Można również zmienić widok na taki, gdzie będą wyświetlane strzałki kierunku wraz z odległością pozostałą do wykonania manewru. Takie rozwiązanie ma zmniejszyć rozproszenie uwagi w trakcie jazdy. Przy korzystaniu z widoku klasycznego dostępny jest również szczegółowy podgląd pasów, na których się znajdujemy aby móc wybrać właściwy zjazd.

Aplikacja pojawi się w pierwszym kwartale przyszłego roku i będzie dostępna dla posiadaczy urządzeń z systemami Android i iOS. Więcej informacji ma pojawić się wkrótce na www.sygic.bike. Już teraz można zapisać się do newslettera.

Autor: Wojciech Grzesiak