Największe Targi Motoryzacyjne w Europie Środkowej - Motogen.pl

Ale to nie wszystkie atrakcje. W trakcie imprezy zostaną rozegrane zawody w stunt ridingu, odbędzie się wystawa i plebiscyt na motocykl publiczności w kategorii custom. Nie mniej atrakcji czeka nas w strefie kobiet czyli Speed Ladies.

II Stunt Wars Poland

Międzynarodowe zawody stunt ridingu, czyli freestylu motocyklowego.  Ich organizatorzy to ludzie z pasją i sercem do sportowych motocykli. Od wielu lat czynnie udzielający się na polskiej scenie stuntu współorganizując, wspierając i promując wydarzenia. Związani z organizacją eventów, także zawodowo, postanowili połączyć doświadczenie z pasją, aby podczas Poznań Motor Show stworzyć niezapomniane zawody dla międzynarodowej społeczności i widowisko dla wszystkich zwiedzających! Głównym sponsorem zawodów jest firma Motul.

Na uczestników zawodów czekają nagrody pieniężne. Za zdobycie pierwszego miejsca, laureat zdobędzie 6000 zł.

Sędziowie:

  • Antonio Carlos Farias (Hiszpania)
  • Adam Peschel (Czechy)
  • Damian „Baza” Bazaniak (Polska)
  • Rafał Pasierbek (Polska)

Strefa Speed Ladies

 A jeśli ktoś uważa, że motoryzacja i szybka jazda to hobby przeznaczone dla mężczyzn, szybko z tego błędu wyprowadzi go strefa kobiet przygotowana przez Speed Ladies. Organizowana po raz piąty na poznańskich targach przestrzeń dla fanek dwóch kółek w tym roku zapowiada się szczególnie. Poza spotkaniami, gośćmi, rozmowami z ciekawymi kobietami, szykuje się wielkie show – pokaz mody, w którym miejsce modelek zastąpią motocyklistki. Poza dobrze znanymi postaciami jak Żaneta Lipińska szefowa portalu, popularna Dzikuska, czy znana zawodniczka Dominika Orlik udział w przedsięwzięciu mogła wziąć każda motocyklistka, po udziale w castingu.

Poznań Motorbike Show

Poznań Motorbike Show to druga edycja konkursu na motocykle customowe, organizowana podczas Poznań Motor Show. Wszystkich twórców wyjątkowych i spersonalizowanych motocykli zachęcamy do udziału! Wszystkich pasjonatów oryginalnych i  wyjątkowych rozwiązań zapraszamy do licznego stawienia się w pawilonie 7A, gdzie przygotowana zostanie ekspozycja motocykli przeznaczonychdo głosowania.

Zwycięzca zdobędzie Nagrodę Publiczności.

Tegoroczne kategorie, w jakich sędziowie ocenią zgłoszone motocykle:

  • Freestyle
  • Modified Harley
  • Cafe Racer