Motor Show Poznań 2015: Spotkaj się z Anią Jackowską - Motogen.pl

11 kwietnia będziecie mieli okazje spotkać się z fantastyczną osobą. Na pewno każdy żądny przygód motomaniak chętnie wymieni doświadczenia i pomysły na ciekawe wyprawy. Jak drobna kobieta sama radzi sobie tysiące kilometrów od domu? Gdzie była? Gdzie pojedzie?  Dowiecie się podczas Motor Show.

Anna Jackowska – podróżniczka, laureatka prestiżowej nagrody National Geographic Traveler. Autorka książek: „Kobieta na motocyklu”, „Samotnie przez Bałkany”. Z wykształcenia psycholog. W ramach projektu „Jedna kobieta, jeden motocykl wiele kultur” realizuje samotne wyprawy motocyklowe. Dotychczasowe kierunki to: Maroko Syria, Jordania, kraje Bałkańskie oraz Stany Zjednoczone, Argentyna, kraje Europy zachodniej i południowej. Dojechała motocyklem na najbardziej wysunięty na północ kraniec szkockich Szetlandów. “W moim podróżowaniu, motocykl sam w sobie nie jest celem. Celem podróży jest spotkanie z drugim człowiekiem, jego kulturą, wyjątkowymi miejscami kraju, w którym mieszka. Motocykl jest idealnym środkiem, aby te cele w podróży zrealizować.” (z książki “Kobieta na motocyklu”).

 

Motocyklowo-podróżniczą pasję połączyła z miłością do sportu i biegania. Jest maratończykiem. Ukończyła wyjątkowe półmaratony w Wietnamie i na szkockiej wyspie Isle of Skye. W oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, prowadzi działalność edukacyjną.  W czasie spotkań z młodymi ludźmi, nazywana „Panią od podróży” pokazuje im piękny i różnorodny świat, zachęcając do jego odkrywania. Prowadzi autorskie spotkanie motywacyjne „Motywacja – moje paliwo, które nigdy się nie kończy”. W tym roku czeka ją nowe wyzwanie – w ramach współpracy z ADVPoland- jako przewodnik, zabierze grupy motocyklistów w najpiękniejsze miejsca Maroka i Andaluzji. Jej motocyklowa przygoda nabiera rozpędu i nowych kolorów.