Motocyklowy bloger - Motogen.pl

Złodzieje z jego busa zaparkowanego na warszawskiej Ochocie wyciągnęli kask, rękawice, spodnie, klucze nasadowe, koce grzewcze, buzer, ortezy, gogle itd… Straty? Około 7000 zł! Na szczęście w swoje imieniny dowiedział się o tym Św. Mikołaj.

 

Jako że z Jurkiem jesteśmy zaprzyjaźnieni i nieraz pomagał nam w różnych projektach, a także podsyłał swoje ciekawe materiały swojego autorstwa, zapragnęliśmy i my mu pomóc w tej trudnej dla niego chwili. Zwróciliśmy się do firmy Inter Motors, która jest polskim importerem asortymentu firm Nolan i Alpinestars. To właśnie kask Nolana oraz rękawice Alpinestars stracił Jurek w wyniku kradzieży. Przedstawiciele Inter Motorsu podchwycili pomysł pomocy blogerowi, szybciutko zatem ustaliśmy jaki dokładnie model i rozmiar kasku oraz rękawic został skradziony. Udało się zorganizować dokładnie identyczne akcesoria, jak te Jurka. Podstępem zwabiliśmy zatem nic nie podejrzewającego chłopaka do salonu Liberty Motors w Warszawie.

 

Mikołajki okazały się świetną okazją aby sprawić radość Jurkowi – świetnemu gościowi, doświadczonemu motocykliście, ale przede wszystkim dobremu człowiekowi. Jurek, albo raczej Jurgen, jak też go nazywamy w kręgu znajomych, nie krył zaskoczenia zaistniałą sytuacją, gdy Dominika, przedstawicielka firmy IM wręczała mu jego nowe akcesoria.

 

 

Oczywiście to tylko kropla w morzu jego potrzeb przed nowym sezonem motocyklowym. Jeżeli jakieś firmy chciałyby zasponsorować mu utracone akcesoria motocyklowe – walcie śmiał do Jurgena, na pewno się wam odwdzięczy.