Motocross MP i PP 2016- Sobieńczyce – Speed Star - Motogen.pl

Ośrodek sportów motorowych „Speed Star” zapewni jak zawsze warunki do dobrego ścigania a kibicom pełne emocji widowisko.

Organizator przewidział mnóstwo atrakcji. W klasie MX2 Junior Bank Spółdzielczy w Krokowej ufundował nagrodę finansową w kwocie 500 zł za HoleShot’a!

Firma Red Bull zapewni dobrą zabawę w namiocie z profesjonalnym DJ’em i produktami tej marki.

Przy okazji Zawodów Orlen MXMP podobnie jak w zeszłym roku swoje stoiska zaprezentuje II Edycja Krokowskiej Agro Wystawy . Impreza ta zrzesza wystawców z całej Polski. Są to nie tylko producenci czy dealerzy maszyn i sprzętów rolniczych , ale wszystkie firmy, których produkty  poprawiają komfort życia na wsi. Oprócz agro wystawców zobaczymy około 40  stoisk handlowych z regionalnymi produktami i nie tylko.

Wystawa trwać będzie dnia 07.05.2016 od godziny 11:00 do 17:00 oraz 08.05.2016 też od godziny 11:00 do 17:00.
W sobotę o godz. 18.00 odbędzie się pokaz quad freestyle w wykonaniu jedynych polskich zawodników SiekajBrothers.
Najmłodszych ubawi plac zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami a wieczorem w sobotę od godz. 18.30 można będzie się pobawić podczas koncertu zespołów Disco Polo.

Zatem Panowie i Panie kolejny weekend pod znakiem motocrossu zapowiada się znowu wyjątkowo!
Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN . Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP.

Więcej o motocyklach KTM</a