Młoda influenserka motocyklowa zdemaskowana: jest 50-letnim facetem - Motogen.pl

Internet kłamie… Ale pomimo zdemaskowania, Zonggu dalej postuje jako młoda kobieta. I jest coraz bardziej popularna! (popularny?)

Przedstawiająca się jako Yuki, używająca nicka @Azusagakuyuki jest jedną z wielu influenserek w Japonii. Jeździ motocyklem, wrzuca zdjęcia i swoje opinie do internetu. Ma ładną Yamahę TZR-250R, przy której nawet samodzielnie pracuje w garażu. Konto prowadzi głównie na Twitterze. Jest młodą dziewczyną… z tym że nie.

https://twitter.com/azusagakuyuki/status/1359307147293597701

Kilku użytkowników zauważyło, że ładna dziewczyna ma zbyt męskie ramiona, natomiast w lusterku odbija się jako mężczyzna (przynajmniej nie jest wampirem, uff). Sprawą zainteresowała się japońska stacja telewizyjna Nippon TV, dotarła do influenserki, no i rzeczywiście. Młoda Yuki okazała się być 50-letnim facetem. Ach ten internet!

Gdy telewizja już dotarła do Zonggu, ten przestał się kryć i w segmencie telewizyjnym zdradził swoją prawdziwą osobowość. Przyznał, że używa programów zmieniających twarz (jak FaceApp). Dodał także, że zawsze chciał zostać internetowym celebrytą, ale więc postuje jako ładna dziewczyna, bo kto chciałby słuchać „starego wujka”.

I wiecie co? Dopiero teraz Zonggu stał się celebrytą, pisze się o nim na całym świecie. Dwa dni temu miał 18 tysięcy śledzących na Twitterze, a teraz już 20,5 tysiąca. I wciąż postuje jako młoda Yuki!

(A tak zupełnie poważnie, uważajcie na siebie w internecie.)


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany