Liberty Show 2012 – konkurs! - Motogen.pl

Już w sobotę 22 września zapraszamy na Liberty Show 2012. Na uczestników czeka sporo atrakcji, w tym: jazdy testowe, pokazy stuntu w wykonaniu Marcina „Korzenia” Głowackiego oraz oficjalnego zespołu legendarnej brytyjskiej marki Triumph, Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska („Beku”, „Fragment”), wystawa „Ja motocyklista”, muzyka na żywo, grill, promocje na akcesoria, rabaty na usługi serwisowe i części. Nie zabraknie także specjalnego pokazu mody w wersji „hot” oraz innych atrakcji.

Przy okazji tej imprezy mamy dla Was konkurs z wartościowymi nagrodami. Codziennie od poniedziałku do piątku (17–21 września) będziecie mogli zgarnąć darmową wymianę oleju w swoim motocyklu, oczywiście na Castrola, oraz kosmetyki dla swojej maszyny tej właśnie marki. Codziennie ktoś wygrywa zarówno wymianę oleju, jak i nagrodę pocieszenia w postaci akcesoriów Castrola, które będzie można odebrać podczas imprezy Liberty Show 2012!

Co zrobić, by wygrać? Odpowiedzieć poprawnie na nasze pytanie (codziennie inne).

Jak nazywa się półsyntetyczny olej Castrol dedykowany motocyklom 4-suwowym?

Odpowiedź na to pytanie wraz z danymi kontaktowymi należy przesłać mailem na adres: . Wygrają dwie najszybsze odpowiedzi!

Zapraszamy do zabawy!