krainamoto.pl – turystyka motocyklowa, treningi i szkolenia motocyklowe, sklep internetowy i o wiele więcej! - Motogen.pl

krainamoto.pl to pierwszy serwis dla motocyklistów, który pozwala połączyć pasję z życiem rodzinnym, zawodowym oraz kulturą.

W ofercie można znaleźć między innymi: szkolenia techniki jazdy motocyklowej dla początkujących, treningi pod okiem doświadczonych zawodników dla zaawansowanych motocyklistów, propozycje wspólnych wyjazdów, a także organizację dużych spotkań integracyjnych.

Celem serwisu jest dostarczenie produktów i usług, których dotychczas nie można było zamówić w jednym miejscu. Tutaj motocyklista może zaopatrzyć się w kompletny strój (sklep w budowie), zdobyć nowe umiejętności, przygotować motocykl do podróży, a następnie wyjechać z nami do miejsc, w których czekają najróżniejsze atrakcje, np. jazda samochodami terenowymi, quadami, przeprawy amfibiami, zorbing, skoki ze spadochronem, loty zapoznawcze samolotami oraz szybowcami, spływ kajakowy lub po prostu ciepłe kiełbaski z grilla…

krainamoto.pl to także pierwszy serwis, który zadba o rozrywkę w zimie. W tym czasie proponuje naukę jazdy carvingowej na nartach w renomowanej szkole oraz szaleństwa na skuterach śnieżnych.

Dla osób, które wolą spędzać zimowe wieczory we własnym domu, nasz sklep oferuje szeroki zakres pozycji w dziale Literatura i Film.

Już 10 sierpnia 2009 krainamoto.pl i Tomek Kędzior zapraszają na mototrening na torze w Lublinie. W cenie trening, podczas którego obecny będzie Tomek oraz opłaty za korzystanie z toru. Na czas imprezy tor jest zamknięty i przeznaczony tylko do naszej dyspozycji. Grupa startuje z Warszawy, dojeżdżamy na miejsce na godzinę 10:15. Trening trwa do godziny 16:00. Na miejscu zapewniamy opiekę naszych pracowników.

Więcej informacji: www.krainamoto.pl