Jeździliśmy: MP3 530 Exclusive, Beverly 400 S, Medley 125 S - podsumowanie skuterów po Tygodniu Piaggio #OperacjaLato 2022 - Motogen.pl

W ramach Tygodnia Piaggio jeździliśmy trzema zupełnie różnymi, ale pozytywnie zaskakującymi skuterami. Spotkaliśmy się też z Wami, aby wspólnie dużą grupą pojechać na włoską pizzę!

W ramach Operacji Lato mamy dla Was intensywne testy motocykli, sporo filmów, zdjęć i spotkań. Cały projekt podzieliliśmy na pięć tygodni marek. Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach, jak na przykład wspólne spotkania i wyjazdy, a także KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Miniony tydzień był Tygodniem Piaggio. W czwartek spotkaliśmy się w centrum, aby sporą grupą pojechać na smaczną, włoską pizzę – zdjęcia poniżej. Dziękujemy, że byliście! Takie spotkania dają nam pozytywny zastrzyk energii! Poza tym testowaliśmy kilka ciekawych pojazdów Piaggio:


Piaggio Beverly 400 S – Po co motocykliście skuter? 7 powodów! [FILM TYGODNIA PIAGGIO]

Do jazdy skuterem Piaggio Beverly 400 S potrzebne jest prawko przynajmniej A2, a więc nie nadaje się dla posiadacza prawka samochodowego jak 125-tki. Ale za to ma ponad 35 KM więc jest naprawdę szybki. Do tego ma sporą przestrzeń bagażową. Teoretycznie to pojazd dla motocyklisty, który już posiada sprzęt torowy, albo turystyczny… Ale po co motocykliście skuter? Na filmie mamy 7 powodów!


Szybka opinia o Piaggio Beverly 400 S

Zanim jeszcze nagraliśmy film główny o Beverly 400 S, mieliśmy dla Was też pierwsze wrażenia na gorąco. Zapraszamy na kilka szybkich minut o szybkim skuterze!

Spotkanie na pizzę w Tygodniu Piaggio – zdjęcia!

W czwartek spotkaliśmy się wyjątkowo na pl. Teatralnym, bo błonia Stadionu Narodowego zajęte były przez koncerty i wydarzenia. Następnie wspólnie pojechaliśmy do restauracji Bez Słowa, dokąd zaprosiliśmy Was na włoską pizzę oraz coś do picia. Dzięki, że byliście! Jesteśmy pewni, że musimy częściej robić takie spotkania…! Zdjęcia od Tomka Parzychowskiego:

Piaggio MP3 530 Exclusive – trzykołowy luksus, kamera cofania, radar i 44 KM dla posiadacza prawka B

Piaggio MP3 to pojazd niezwykle popularny na przykład we Włoszech – ze względów homologacyjnych można nim jeździć na samochodowe prawo jazdy, a ma przecież silnik o pojemności ponad pół litra, o mocy 44 KM. Poza tym ma też 3 koła (więc jest bezpieczny i stabilny), potrafi samodzielnie zatrzymać się w pionie oraz posiada bieg wsteczny. W nowym modelu na rok 2023, czyli MP3 530 hpe Exclusive, pojawiły się dwie kolejne nowości – radar monitorujący martwe pole oraz KAMERA COFANIA!

Piaggio Medley 125 S – średni rozmiar, duże koła, dzielny skuter klasy premium

Piaggio Medley 125 S ma pełne 15 KM mocy, dostępny jest na prawko kat. B, charakteryzuje się niezłym stylem, ale przede wszystkim wysokim komfortem, ogromną praktycznością, jakością klasy premium oraz… dużymi kołami! Obejrzyjcie szybką opinię:

Konkurs #OperacjaLato @motogen.pl

Podczas Operacji Lato 2022 przygotowaliśmy nie tylko pięć tygodni marek wraz z intensywnymi filmami, testami i spotkaniami, ale także wypasiony konkurs! Do zgarnięcia są: kask Schuberth C5 ; 5x plecak Motul z chemią ; 5x bon o wartości 500zł na motocyklowe zakupy ; 5x zestaw klocków hamulcowych TRW ; sporo gadżetów.

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil i dodać do niego #OperacjaLato oraz @motogen.pl. Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Jako podpowiedź możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu. Szczegóły i detale w kolejnych akapitach i w regulaminie.

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 4 lipca do 7 sierpnia;
– publikacja wyników do 31 sierpnia;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen.pl na FB lub Instagramie;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz,
– lista świetnych oraz wszelkie szczegóły w artykule konkursowym,
– podpowiedź: możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu.

Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach.

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2022 oraz za przekazanie nagród do konkursu:

  • SCHUBERTH,
  • TRW,
  • NGK,
  • EXIDE,
  • MOTUL,
  • 4RIDE
  • BNP PARIBAS.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:

– Suzuki,
– Yamaha,
– BMW Motorrad,
– Piaggio,
– Kawasaki.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany