Kenny Festival – 5–6 września 2009 w Reygades - Motogen.pl

Jedna z największych imprez MX i ATV w Europie, czwarta edycja Kenny Festival, odbędzie się w Reygades na południu Francji już 5 i 6 września tego roku.

Jak zawsze, organizatorzy obiecują emocje na najwyższym poziomie – na torze pojawią się profesjonalni zawodnicy i amatorzy z całej Europy. Zmagania rozpoczną się już od 8 rano w sobotę 5 września i potrwają do 18.00 dnia następnego. Przewidzianych jest ponad 85 wyścigów w 14 kategoriach. Przewidziano także kategorie startowe dla poszczególnych marek – Suzuki, Honda, Yamaha czy HVA.

Na imprezie zobaczycie takie gwiazdy, jak: Rémi Bizouard, Morgan Carlson, Christophe Bruand, Cyril Porte, Timotei Potisek, Michael Pichon, Cyril Despres, a także słynny ‘H-Bomb’ team, jeżdżący ATV. Przyjedzie także, jeżdżący dla Kenny, Piotr Majkowski. Ponadto otrzymacie szansę obejrzenia sprzętów, które wystawią na terenie Kenny Festival wszystkie liczące się w branży marki, m.in. Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, KTM, HVA, Polaris, TGB, Kymco czy Arctic Cat.

Ponadto dla wszystkich przybyłych zorganizowana będzie, jak co roku, AMV Qadrezienne, dzięki której będzie można poznać francuską regionalną kulturę i kulinaria, a potem bawić się do rana przy muzyce serwowanej przez słynnego DJ’a Fou. Zapowiada się impreza w niezłym stylu. Wpadnijcie zatem do Reygades w pierwszym tygodniu września – na pewno nie pożałujecie.

Szczegóły na www.rt-racing.com  oraz www.motoraxess.com.

 

Więcej o motocyklach Yamaha