Husqvarna: przetestuj modele 2015! - Motogen.pl

Wymagania:

– Strój motocrossowy z homologowanym kaskiem,
– podpisane oświadczenie (w dniu testów).

KIEDY:

– 9.11.2014 o godzinie 10.00.

Gdzie:

– Tor motocrossowy w Osielcu.

Dostępne modele:

TC 125

TC 125 jest gotowe, aby wprowadzić każdego młodego adepta motocrossu na sam szczyt. Świetna ergonomia, zwrotność, zwinność oraz mocny silnik sprzężony z 6-biegową skrzynią biegów – to wszystko, czego potrzebują przyszli mistrzowie tej dyscypliny. Husqvarna od dekad była bardzo konkurencyjna w segmencie dwusuwowych silników motocrossowych- ten model kultywuje tę tradycję.

FC 250

Kategoria MX2 ma nowego pretendenta do zebrania wszystkich laurów w tym sezonie. Mocny, kompaktowy i wysoko obrotowy silnik. Niska waga i świetne prowadzenie- te właściwości prowadzą na sam szczyt klasy.

TE 300

Ekstremalne osiągi, aby być na topie. Jest to bardzo bezkompromisowy motocykl, który poradzi sobie w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji. Dwusuwowy silnik, który pozwala pokonać każdą przeszkodę, ale przy odznacza się niskim kosztami obsługi. TE300 to broń, którą można wybrać na każdym teren. Połączenie mocy z lekkością.

FE 350

Idealne połączenie świetnych osiągów ze zwinnością i lekkością. To tak jakby połączyć lekkość 250 z osiągami 450, każdemu się to spodoba nie zależnie czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Chęć uczestnictwa należy potwierdzić, wysyłając wiadomość na adres: [email protected] lub dzwoniąc pod numer:  (12) 274 00 04

Więcej o motocyklach Husqvarna