Hot Wheels Moto School - treningi dla dzieci za free! - Motogen.pl

Od ponad pół wieku Hot Wheels inspiruje i wychowuje kolejne pokolenia fanów motoryzacji.

Dziś chce rzucić dzieciom nowe wyzwanie i zaprosić do skorzystania z niezwykłej atrakcji. W Hot Wheels Moto School będą uczyć się koordynacji i panowania nad prawdziwym motocyklem: Yamahą PW50. To doskonała okazja aby zapoznać się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego na specjalnym, bezpiecznym torze. Projekt przygotowany został z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia na zabezpieczonym torze odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy przekażą najmłodszym adeptom swoją motoryzacyjną pasję, wiedzę i umiejętności a to wszystko całkowicie bezpłatnie!

 

Yamahę PW50 wyposażono w 2-suwowy silnik o pojemności 50 cm3; są bezpieczne i łatwe w prowadzeniu, jednocześnie oferując pełną emocji przyjemność z jazdy. W celu zapewnienia kontroli nad młodymi rajdowcami w motocyklach zastosowano regulowaną przepustnicę, pozwalającą na ograniczenie maksymalnej prędkości. Za zmianę biegów odpowiada automatyczna skrzynia biegów. Dzięki systemowi „twist and go” maszyna rusza od razu po przekręceniu przepustnicy.

 

 

Miejsca i daty imprez, na których będzie można spotkać HOT WHEELS MOTO SCHOOL będą publikowane fanpage’u na szkoły: https://www.facebook.com/hotwheelsmotoschool/

Pierwsza impreza odbędzie się w Mrągowie podczas Motocrossowych Mistrzostw Polski Strefy Północnej 28 kwietnia.

 Więcej informacji

Łukasz Mosiewicz

kom.: +48 503 874 031

Więcej o motocyklach Yamaha