Honda na Intermot 2012 – CB1100, CRF450 Rally, NSC50R - Motogen.pl

Honda z najważniejszymi nowościami czeka na wystawę Eicma w Mediolanie. Podczas niemieckiego Intermotu zobaczyliśmy zatem tylko trzy maszyny, z których dwie to nowości.

Honda CB1100 to klasyczny w kształtach, ale nowoczesny, jeżeli chodzi o użyte materiały i komponenty, naked. Motocykl właściwie nie jest nowością. Widzieliśmy go i prezentowaliśmy Wam już jakiś czas temu. Teraz po prostu trafia oficjalnie na europejski rynek.

Oprócz tego  na stoisku Hondy pojawił się motocykl, który na nowo będzie pisał dakarową historię Wielkiego Skrzydła. Model CRF450 Rally weźmie bowiem udział w przyszłorocznym Dakarze. Jednoślad, który ma przetrwać trudy tego najcięższego rajdu świata, bazuje na CRF450X. Zobaczymy, jak spisze się na offroadowych szlakach. Honda ambitnie liczy nawet na zwycięstwo.

Dla najmłodszych riderów Honda przewidziała kolejną 50-tkę. NSC50R ma nawiązywać do modeli sportowych. Niewątpliwie pomoże w tym malowanie Repsol, które każdemu kojarzy się właśnie z wyścigami. Skuter ma być bezawaryjny, ekonomiczny i bezpieczny dzięki systemowi CBS.

Więcej o motocyklach Honda