Ducati Scrambler 1100 - ruszyła produkcja - Motogen.pl

Model 1100 uzupełnia rodzinę Scramblerów o największy segment pojemnościowy, 1100 ccm. Zastosowana, widlasta jednostka napędowa jest chłodzona powietrzem, pochodzi z Monstera 1100 EVO i generuje 84 KM mocy i 88 Nm momentu obrotowego co zagwarantuje doskonałą zabawę. Zaawansowany pakiet elektroniczny, zawierający ABS działający w zakrętach i kontrolę trakcji, pozwala na pełne bezpieczeństwo i przyjemność delektowania się jazdą tym znakomicie wykonanym i niezwykle stylowym pojazdem.

Scrambler 1100 dostępny będzie w trzech wersjach: podstawowej, której wyposażenie obejmuje regulowany widelec Marzocchi, częściowo regulowany amortyzator Kayaba, a także odlewane obręcze kół. W wersji Special otrzymamy stylowe, szprychowe koła. Najlepiej wyposażoną wersją okazuje się Scrambler 1100 Sport, z lekkimi obręczami kół oraz zawieszeniem Öhlins z pełną regulacją.

Nowy i największy w rodzinie Scramblerów, Scrambler 1100 uzupełnia ofertę, obejmującą dotąd modele z silnikami o pojemnościach 400 i 800 cm3. Jego wielką, praktyczna zaletą jest 24-miesięczna gwarancja oraz długie interwały międzyprzeglądowe, wynoszące 12 tysięcy kilometrów. Motocykle pojawią się u dealerów już w połowie marca.

Więcej o motocyklach Ducati