Doskonałe skutery firmy SYM znów na polskim rynku - Motogen.pl

SYM, czyli SanYang Motors, to jedna z największych firm motoryzacyjnych na Tajwanie, której początki sięgają roku 1954. Jej produkty wyróżniają się wysoką jakością i słyną z niezawodności oraz umiarkowanych cen. Obecnie SYM zatrudnia prawie 2,5 tysiąca pracowników, a miliony skuterów tej marki jeździ codziennie po ulicach miast na całym świecie.

 

Cechą charakterystyczną pojazdów SYM jest ich legendarna niezawodność, doceniana między innymi przez firmy dostarczające jedzenie do naszych domów, wypożyczalnie skuterów oraz inne, w których ważna jest wysoka jakość i przystępna cena.

 

Oferowane w Polsce skutery to pełen przekrój segmentu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Od modeli z silnikami 50 ccm, przez uniwersalne 125-tki, po luksusowy, turystyczny maksiskuter MAXSYM, napędzany potężnym singlem o pojemności 600 ccm. Także stylistyka dostępnych modeli jest bardzo zróżnicowana – oprócz bardzo nowoczesnych maszyn, takich jak Jet 4 lub GTS 125, znajdziemy tu eleganckie i utrzymane lekko w stylu retro modele Fiddle oraz Symphony.

 

Marka SYM spektakularnie wraca na nasz rynek dzięki doświadczeniu i zapleczu logistycznemu Inter Cars. Juz teraz, klienci zyskują dostęp do nowoczesnych, świetnie wystylizowanych i bardzo dobrze wykonanych maszyn, których zakup nie zrujnuje portfela. Partnerstwo z Inter Cars gwarantuje ponadto szeroką sieć dealerską i serwisową, a także bardzo dobry dostęp do części zamiennych. Zapraszamy do salonów!

Więcej o motocyklach SYM