Zapraszamy do obejrzenia widowiskowego filmu oraz przepięknych zdjęć. Nowym BMW R 18 jeździliśmy po Wrocławiu i Warszawie. Sprawdź nasz test i wrażenia z jazdy!

Pisząc o R 18, BMW używa stwierdzenia “soul is all that matters”, czyli “dusza jest wszystkim, co się liczy”. To prawda. Niepowtarzalnym charakterem i ponadczasową stylistyką nowego modelu zostałem powalony na kolana!

Zapraszam do testu Motogen.pl nowego cruisera BMW R 18. We Wrocławiu nagraliśmy widowiskowy film, a w Warszawie zrobiliśmy przepiękne zdjęcia. Ten motocykl prezentuje się niesamowicie. Zresztą wrażenia z jazdy także są wyjątkowe. W filmie nie zdołałem opowiedzieć o wszystkich spostrzeżeniach, detalach, szczegółach i smaczkach, dlatego zapraszam także do przeczytania pełnego testu.

A teraz rozsiądźcie się wygodnie w fotelu i włączcie HD na pełnym ekranie.

FILM Z TESTU BMW R 18:

ZDJĘCIA Z TESTU BMW R 18:

Więcej o motocyklu, jeszcze więcej wrażeń z jazdy, oraz detali stylistycznych i technologicznych, cena, dane techniczne, wady i zalety, znajdziecie w kompletnym teście BMW R 18 na Motogen.pl.

Chcesz się przejechać? Jeżeli masz ochotę na własną jazdę testową nowiutkim R 18, nic nie stoi na przeszkodzie. Po prostu zapisz się na jazdy za pomocą specjalnego formularza na BMW-Motorrad.pl.


Więcej w Motocykle, Sponsorowane, Testy Moto, Wyróżnione
KONKURS z marką 4RIDE: sprawdź akcesoria i części do swojego motocykla, wygraj motocyklową koszulkę 4RIDE!

Poznaj bliżej ofertę części i akcesoriów motocyklowych 4RIDE, odpowiedz na proste pytanie konkursowe i zgarnij wyjątkową, motocyklową koszulkę 4RIDE.

Zamknij