BMW R 18 w filmie i na zdjęciach: nasz test, opinia, wrażenia i jazda najgorętszym cruiserem 2020 - Motogen.pl

Zapraszamy do obejrzenia widowiskowego filmu oraz przepięknych zdjęć. Nowym BMW R 18 jeździliśmy po Wrocławiu i Warszawie. Sprawdź nasz test i wrażenia z jazdy!

Pisząc o R 18, BMW używa stwierdzenia „soul is all that matters”, czyli „dusza jest wszystkim, co się liczy”. To prawda. Niepowtarzalnym charakterem i ponadczasową stylistyką nowego modelu zostałem powalony na kolana!

Zapraszam do testu Motogen.pl nowego cruisera BMW R 18. We Wrocławiu nagraliśmy widowiskowy film, a w Warszawie zrobiliśmy przepiękne zdjęcia. Ten motocykl prezentuje się niesamowicie. Zresztą wrażenia z jazdy także są wyjątkowe. W filmie nie zdołałem opowiedzieć o wszystkich spostrzeżeniach, detalach, szczegółach i smaczkach, dlatego zapraszam także do przeczytania pełnego testu.

A teraz rozsiądźcie się wygodnie w fotelu i włączcie HD na pełnym ekranie.

FILM Z TESTU BMW R 18:

ZDJĘCIA Z TESTU BMW R 18:

Więcej o motocyklu, jeszcze więcej wrażeń z jazdy, oraz detali stylistycznych i technologicznych, cena, dane techniczne, wady i zalety, znajdziecie w kompletnym teście BMW R 18 na Motogen.pl.

Jazdy testowe BMW R 18

Uwaga! Przekonaj się sam, jak jeździ potężny cruiser ze stajni BMW. Zapisz się na jazdy testowe R 18 w wersji podstawowej, możesz także przejechać się R 18 Classic, a także wziąć na przejażdżkę R 18 Transcontinental.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany