6 najpopularniejszych filmów motorsportowych od Red Bull TV: dokumenty o Błażusiaku, Marquezie oraz On Any Sunday - Motogen.pl

Kilka najlepszych filmów motocyklowych, tym razem od Red Bull. Zdecydowanie warto obejrzeć.

Polski oddział Red Bull przesłał nam zestawienie 6 najlepszych filmów o tematyce motorsportowej. Do obejrzenia bez opłat. Taką informacją chętnie dzielimy się także z Wami!

Jednym ze sposobów firmy Red Bull na promocję własnej marki, jest rozbudowana działalność filmowa oraz eventowa. Red Bull kręci sporo filmów i przyznajemy, że ich poziom jest naprawdę wysoki.

Jak czytamy w komunikacie Red Bull:
„Baza materiałów dostępnych w polskiej wersji językowej w Red Bull TV ciągle się powiększa. Na platformie można znaleźć relacje z wydarzeń na żywo, dokumentacje z zawodów i projektów zawodniczych czy historie mistrzów w swojej dyscyplinie. Formuła 1, żużel, MotoGP, drift – w kategorii Motorsport każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie materiały dostępne są na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji Red Bull TV na urządzenia mobilne, Smart TV i konsole do gier.

Na liście 6 najlepszych produkcji motorsportowych, trzy pozycje dotyczą motocykli. Pozostałe 3 to tematyka Formuły 1 – nie ma wątpliwości, że to mniej emocjonujący sport… Ale skoro #zostańwdomu, to może się skusicie?

Dokument o Tadku Błażusiaku

Taddy to polski ambasador enduro i jeżdżąca legenda motorsportu. W pełnometrażowym filmie dokumentalnym nasz mistrz wszech wag SuperEnduro pierwszy raz w historii zaprosił dziennikarzy do swojego świata. Pokazał ważne dla siebie miejsca, przedstawił najbliższych i opowiedział o wszystkich etapach swojej kariery. Poznaj niesamowitą historię Taddy’ego i zobacz, jak wygląda jego codzienne życie.

Dokument o Tadku Błażusiaku obejrzycie w powyższym playerze lub na Red Bull TV na wielu platformach.

On Any Sunday: The Next Chapter

Film z 1971 roku – On Any Sunday w reżyserii Bruce’a Browna – zapisał się na kartach historii motocyklizmu. Na wzór oryginalnego dokumentu ojca, Dana Brown eksploruje świat motocykli pod kątem sportu, hobby i praktyczności. Film ukazuje piękno pasji do jednośladów i niesamowitych ludzi, którzy na nich jeżdżą. Dla fanów off-roadu i każdego, kto czuje coś do motocykli. 

On Any Sunday: The Next Chapter” obejrzycie w powyższym playerze lub na Red Bull TV na wielu platformach.

Marc Marquez: Unlimited

Marc Márquez i jego droga do 8. mistrzostwa świata w karierze. Choć sezon 2019 rozpoczynał ciągle lecząc się po zimowej operacji barku, to wcale nie spowolniło Marka Marqueza w walce o jego ósmy mistrzowski tytuł w karierze. Kilka miesięcy później okazało się, że to był kolejny rekordowy rok w wykonaniu Hiszpana.

Marc Marquez: Unlimited” obejrzycie w powyższym playerze lub na Red Bull TV na wielu platformach.

Historia pit-stopu

Kiedyś zabierał tak dużo czasu, że kierowca… śmiało mógł udać się na lunch. W 2013, zespół Red Bull Racing wykonał go w czasie 1,923 sekundy. Zobacz niezwykły dokument, przedstawiający historię pit-stopów w F1.

Historia pit-stopu” obejrzysz na Red Bull TV na wielu platformach.

ABC… Formuły 1

Poznaj niezwykły świat Formuły 1. Odkryj najważniejsze fakty, liczby, bohaterów i tajniki technologii – wszystko to, co od lat elektryzuje kibiców motosportu!

ABC… Formuły 1” obejrzysz na Red Bull TV na wielu platformach.

Mechanics of Creativity

Były kierowca F1 David Coulthard leci na Kubę, by wziąć udział w wyścigu, w jakim jeszcze nigdy nie startował. W Hawanie spotyka mechaników, którzy dzięki ogromnej pasji i kreatywności sprawiają, że ich samochody są sprawne przez wiele, wiele lat.

Mechanics of Creativity” obejrzysz na Red Bull TV na wielu platformach.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany