Yamaha WR 450 dla Bena Spiesa - Motogen.pl

Roland Sands wymyślił customowe supermoto, które trafi w ręce zawodnika MotoGP, Bena Spiesa.

Yamaha WR 450 zmieniła się w luksusowy jednoślad, którego Spies zamierza używać na co dzień. W motocyklu zastosowano akcesoria Yamaha GYTR oraz komponenty z najwyższej półki, takie jak zwieszenie Ohlins, kute koła wyścigowe PM, customowe malowanie oraz elementy wykonane ręcznie w Roland Sands Design. Spies osobiście doglądał procesu powstawania motocykla.

Roland Sands: 'Ben ma niezwykły talent i dowiódł tego nagrodą MotoGP Rookie of the Year. Sądzimy, że ten projekt najlepiej pasuje do jego stylu jazdy’.

 

Bob Starr, Yamaha: 'Ben przyłączył się do rodziny Yamahy zaledwie dwa lata temu i natychmiast wygrał dla nas Mistrzostwa Świata Superbike. Dzisiaj możemy sprezentować mu tę niezwykłą WR 450F, która jest niewielkim symbolem tego, że doceniamy wszystko, co osiągnął w tak krótkim czasie’.

 

Fajnie jest być gwiazdą…

 

Roland Sands jest autorem wielu customowych motocykli. Często angażuje się także w akcje charytatywne, tworząc maszyny takie, jak Good Fight. Więcej informacji o jego projektach znajdziecie pod adresem www.rolandsands.com.

Więcej o motocyklach Yamaha