Wygraj Ducati Monster 1200 na weekend! - Motogen.pl

Ducati Diavel Strada trafił do finału Plebiscytu „MĘSKA RZECZ 2013” organizowanego przez Telewizję TVN i ma wyjątkową szansę na wygranie kategorii „HOBBY I SPORT”. To pierwsza taka sytuacja w historii, kiedy do finału ma szansę przejść motocykl.

 

Choć niektórzy mogą polemizować czy wersja Strada na pewno jest taka męska, to konkurenci w postaci zegarka Garmina i słuchawek Denona nie powinni mieć szans. My nie mamy cienia wątpliwości – przy odrobinie Waszego zaangażowania pokażemy wszystkim, że motocykle są górą! Do tego plebiscyt ten to połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo oprócz idei i wsparcia dla motocykla można wygrać bardzo fajną nagrodę.

 

Obecnie wszystko leży w Waszych rękach, a właściwie w SMS-ach oddanych na ten motocykl. Chcielibyśmy Was do tego gorąco zachęcić, bo jest o co zagrać. Dla najbardziej aktywnych i kreatywnych importer oferuje nowego Ducati Monster 1200 na weekend. Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie? To proste!

 

1. Wyślij SMS na numer: 7122 o TREŚCI: HOB.02 koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

 

2. W dowolnej, najwygodniejszej dla Was formie typu: print screen z ekranu smartphone, wyciąg z billingu lub zdjęcie ekranu z widoczną treścią SMS zwrotnego od organizatorów Plebiscytu „MĘSKA RZECZ 2013” udowadniacie oddanie głosu. Przesyłacie to do Redakcji:

 

3. Dodatkowo liczymy na Waszą kreatywność! W kilku zdaniach powinniście nas przekonać dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać Ducati Monster 1200 na weekend.

 

4. Po zakończeniu głosowania, w dniu 8 grudnia, Redakcja wybierze najciekawszą argumentację i ogłosi zwycięzcę konkursu. Wypożyczenie motocykla nastąpi w ustalonym, dogodnym dla Was terminie w sezonie 2014.

 

To nie wszystko. Poza nagrodą główną przyznamy nagrody pocieszenia, którymi będą gadżety Ducati. Jeszcze raz zachęcamy do głosowania!

 

Głosowanie na Diavel’a trwa do 8 grudnia 2013, a wręczenie nagród odbędzie się 14 grudnia i będzie transmitowane na żywo w telewizji TVN Turbo oraz później na wszystkich antenach TVN. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie plebiscytu.