World Ducati Week 2016: wyjątkowe spotkanie motocyklistów Ducati już na początku lipca - Motogen.pl

WDW to zdecydowanie coś więcej niż tylko zlot miłośników Ducati. To doskonałe połączenie zabawy, silników desmodromicznych, wyjątkowych motocykli, radości z jazdy, a także pokazów mistrzów, gdzie tysiące Ducatisti z całego świata dzielą się niesamowitą pasją do Ducati.

Impreza odbywa się cyklicznie co dwa lata i jest otwartym, radosnym wydarzeniem, na które przyjeżdżają nie tylko Ducatisti z całego świata, ale także tłumy entuzjastów motoryzacji. W 2014 roku sprzedano ponad 65 tysięcy biletów. Tegoroczne spotkanie miłośników bolońskiego producenta motocykli będzie miało wyjątkowy charakter, ponieważ będzie celebracją 90-lecia istnienia firmy Ducati.

Tradycyjnie program trzydniowej imprezy będzie niezwykle bogaty w niespodzianki i emocjonujące wydarzenia. Niezaprzeczalnie największymi bohaterami WDW 2016 będą wszystkie obecne tam motocykle rodem z Bolonii (również zbudowany w Polsce Scrambler Iron Lungs), zawodnicy z zespołów Ducati startujących w MotoGP i WSBK, a także wszyscy, którzy przyczynili się do pełnej sukcesów historii włoskiego producenta motocykli.

World Ducati Week 2014

Poza tym, oczywiście, ogromna międzynarodowa społeczność miłośników Ducati, która przybędzie nad Adriatyk tworząc niezwykle kolorową DESMO inwazję!

Bilety na WDW 2016 są już dostępne w sprzedaży na dedykowanej stronie internetowej, a wszystkie aktualności i szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia można śledzić na wdw.ducati.com. Serdecznie zapraszamy!

World Ducati Week 2016 - logo

Więcej o motocyklach Ducati