BMW K 1600 GT 2022 - chwila nieuwagi i kolejny zakochany [ZDJĘCIA] #OperacjaLato - Motogen.pl

BMW K 1600 GT trafiło do Operacji Lato jakby przypadkiem… I znowu udowodniło, że jest fenomenalnym motocyklem! Sprawdźcie opinię i obejrzyjcie zdjęcia!

Gdy odbieraliśmy motocykle do Tygodnia BMW podczas Operacji Lato, zamiast customowego R 18 (zobacz film i opinię), odebraliśmy K 1600 GT. W ten sposób, zupełnym przypadkiem przez opóźnienie kuriera, spędziliśmy kilka dni z luksusowym, 6-cylindrowym turystykiem.

Tym razem na jeździł nim Kuba. Wystarczyła chwila nieuwagi i mamy kolejnego zakochanego… Oto co Kuba sądzi o K 1600 GT.

Mimo, że nie jest to pierwszy raz, kiedy użytkuję serię K 1600 dopiero teraz do mnie dotarło z jak bardzo udanym, przemyślanym i nowoczesnym motocyklem mam do czynienia.

Dwie rzeczy są absolutnie genialne: charakterystyka i ciąg silnika bez względu na obciążenie oraz genialny gang rzędowej szóstki. Elastyczności nie da sie z niczym innym o tej pojemności porównać, a kultura pracy jest zaskakująca.

Zaskoczyło mnie prowadzenie podczas dynamicznej jazdy po winklach – było bliższe maszynie sportowo turystycznej niż turystycznej i duża dzielność miejska po odpięciu kufrów. BMW K1600GT jest skutecznym motocyklem na co dzień, w trasę, ma świetne osiągi, a najfajniejsze w nim jest to, że każdy detal podporządkowano perfekcyjnej funkcjonalności.

To motocykl dla dojrzałego, wymagającego kierowcy kochającego jazdę we dwoje, szybkie winkle i dalekie trasy. A silnik o sześciu cylindrach nie jest elementem ograniczającym dzielność w korkach, ale atutem katapultującym ten pojazd w dowolną prędkość. W moim odczuciu to najlepszy pojazd turystyczny na rynku. Brawo BMW!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do testu wraz z filmem innej wersji, fenomenalnie widowiskowego BMW K 1600 Grand America, którym pojechaliśmy w Sudety! A teraz łapcie kilka zdjęć od Tomaziego:

BMW K 1600 GT 2022 – galeria zdjęć:

foto: Tomazi.pl

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia BMW Motorrad podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany