Through My Eyes & Chesca Miles - Motogen.pl

Dzisiejszy poranek warto wzbogacić nie tylko wartościowym śniadaniem, ale również solidną dawką nietypowych ujęć z motocyklowego życia pewnej damy.

 
Chesca Miles, gdyż o niej tutaj mowa, zaprasza do obejrzenia swojego najnowszego klipu. Zanim jednak dacie zaprosić się do świata stunterki, przeczytajcie co o nim i swojej produkcji mówi sama bohaterka tego wideo. 
 
„Busy place – tak określam świat stuntu. Ten świat wypełniają treningi, praca przy motocyklu, nieustanne głowienie się nad nowymi pomysłami i ich realizacja, uczenie się nowych tricków. Do tego dochodzi połączenie wszystkich elementów tak, by tworzyły ze sobą spójną promocyjną całość”. 
 
Zapytaliśmy stunterkę czym sugerowała się przy procesie realizacji filmu. „Zadałam sobie pytanie, co chcieliby zobaczyć moi fani. Po tym, jak opublikowałam stunt klip, a także nowe zdjęcia, chcieli zobaczyć coś innego. W ciągu  kilku miesięcy pytali mnie o realizację ujęć z innej perspektywy – czyli z kamery, którą mogłabym zamontować bezpośrednio na motocyklu” – opowiada dziewczyna. 
 
Wiemy, dlaczego klip zawiera głównie ujęcia z klasycznej jazdy po drodze. Ich realizacja była również życzeniem fanów Miles. „Ten klip jest tym, czego chcieli ludzie. W końcu gdzie mogłabym być teraz bez nich wszystkich? Nie jestem w stanie wystarczająco wszystkim podziękować za wsparcie, jakie dają mi każdego dnia. W zamian więc daję im to, o co mnie poprosili” – mówi Miles
 
Na koniec Chesca podkreśla, że jak najbardziej lubi klasyczną jazdę motocyklem. Bardzo dziękuje za oglądanie jej produkcji i ma nadzieję w niedługim czasie uraczyć nas kolejną. Enjoy!