TEST: Piaggio Beverly 400 S - 7 POWODÓW po co motocykliście skuter?! [FILM, opinie, ZDJĘCIA] #OperacjaLato - Motogen.pl

Aby jeździć skuterem Piaggio Beverly 400 S potrzebne jest przynajmniej prawko kat. A2, przecież ten skuter ma ponad 35 KM. A więc po co motocykliście skuter? Mamy 7 powodów!

Do jazdy skuterem Piaggio Beverly 400 S potrzebne jest prawko przynajmniej A2, a więc nie nadaje się dla posiadacza prawka samochodowego jak 125-tki. Ale za to ma ponad 35 KM więc jest naprawdę szybki. Do tego ma sporą przestrzeń bagażową. Teoretycznie to pojazd dla motocyklisty, który już posiada sprzęt torowy, albo turystyczny… Ale po co motocykliście skuter? Na filmie mamy 7 powodów!

7 POWODÓW – po co motocykliście Piaggio Beverly 400 S? FILM:

Film na YT dokładnie o 19:00 dziś, link bezpośredni do YouTube.

Piaggio Beverly 400 S 2022 – GALERIA ZDJĘĆ:

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Piaggio podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany