Szkolenia Ducati Riding Experience 2016 ruszają! - Motogen.pl

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym kierowcą, na DRE (Ducati Riding Experience) znajdziesz odpowiedni dla siebie kurs. Możesz zacząć od szkolenia Intro i dotrzeć aż do poziomu mistrzowskiego „Champs Academy”, gdzie doskonalić będziesz swoje umiejętności razem z mistrzami świata.
Bez względu na poziom umiejętności, spędzisz tam czas na doskonałej zabawie!

Dla uczestników szkolenia DRE udostępniona zostanie szeroka gama modeli Ducati, w tym nowości na sezon 2016. Najnowszy superbike Ducati 959 Panigale będzie czekał na uczestników kursów Track Warm Up i Track Evo, a dla chętnych na „Champs Academy”, gdzie swoim doświadczeniem będzie dzielił się Mistrz Świata SBK Carlos Checa, przygotowane będą niesamowite Panigale R. Na pozostałych kursach dostępne będą m.in. nowe Monstery i Hypermotardy.

Kalendarz 2016 zawierający trzy etapy szkolenia na dwóch wyjątkowych torów wyścigowych i w sześciu zróżnicowanych poziomach złożonych z części teoretycznej i praktycznej, dostępny jest na dedykowanej stronie dre.ducati.it/en/courses/, gdzie dostępne są wszystkie aktualne informacje.

W związku z dużym zainteresowaniem i ograniczoną liczbą miejsc, zachęcamy do szybkiej rezerwacji. Serdecznie zapraszamy!

Więcej o motocyklach Ducati