Sprzęgła TRW do motocykli sportowych i na tor - Motogen.pl

Kompletne zestawy sprzęgłowe do użytku torowego; Niskie straty podczas startów w nawet najmocniejszych motocyklach; Uniwersalne zestawy tarcz ciernych i przekładek do drogowych motocykli sportowych.

TRW to lider i potentat branży hamulcowej, nie zawsze kojarzony z układami sprzęgłowymi. To błąd – w ofercie TRW znajdują się tarcze sprzęgłowe, kompletne zestawy tarcz wraz z przekładkami, sprężyny oraz akcesoria do większości popularnych motocykli dostępnych na rynku.

Obok standardowych rozwiązań, TRW specjalizuje się w dostarczaniu zestawów sprzęgłowych do motocykli sportowych i wyczynowych.

Sprzęgła motocyklowe TRW: precyzja na torze

Specyfika jazdy na torze wyścigowym wymaga specjalistycznych rozwiązań. W pierwszej kolejności sprzęgło musi zmagać się z wysoką temperaturą i ciśnieniem, w drugiej z ogromnymi mocami maksymalnymi i momentami obrotowymi motocykli sportowych. Z tego powodu TRW oferuje gotowe rozwiązania z rodziny Competition Kit. Dzięki zastosowaniu zwiększonej ilości karbonu w materiale ciernym, tarcze Competition Kit sprawdzą się w najcięższych warunkach. Dobór materiałów sprawia, że zawodnik posiada pełną kontrolę nad pracą sprzęgła. Stabilność termiczna jest kolejną korzyścią wynikającą z zastosowanej mieszanki.

Do wszystkich nowoczesnych, mocnych motocykli drogowych o sportowym charakterze, TRW proponuje tarcze sprzęgłowe z rodziny Racing. To także zwiększona odporność termiczna i wysoka wydajność, przy zachowaniu wysokiego komfortu. Wysoka jakość podzespołów sprawia, że ich wytrzymałość jest wydłużona i nie wymagają częstych wymian.

Power Kit do BMW i Ducati – sprzęgła marki TRW

Power Kit to dedykowane rozwiązania do wybranych modeli BMW i Ducati, które występują jako gotowe zestawy tarcz ciernych i stalowych przekładek. Ich wspólną cechą jest wzmocniona struktura, pozwalająca na zachowanie topowych właściwości.

Sprzęgła motocyklowe TRW dostarczają wydajność i przedłużony cykl życia, bez względu na typ motocykla. Czy będzie to wyczynowy, lekki motocykl sportowy, czy power cruiser o ogromnym momencie obrotowym – w każdym przypadku sprzęgła TRW zapewnią niekwestionowaną jakość.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany