Rower Rossi – dla najmłodszych - Motogen.pl

Wielu z nas dzieli motocyklową pasję ze swoimi pociechami. Naturalne jest też to, że szukamy dla najmłodszych milusińskich pojazdów dostosowanych gabarytowo do ich możliwości.

Nie puścimy małego Jasia na tor motocyklowy, nie damy mu w łapki Yamahy R1, ale możemy podarować namiastkę – rower sygnowany nazwiskiem jednego z najbardziej znanych zawodników motocyklowych – Valentino Rossiego.

Walenty zdaje sobie sprawę, że dzieci to świetny pomysł marketingowy i zainwestował w zabawki. Jako dziecko uwielbiał jeździć na rowerku po podwórku rodziców, więc jego wybór był oczywisty. Rowerek jego pomysłu wyprodukowała firma Cicli Adriatica i wchodzi on w skład kolekcji rowerków dziecięcych noszącej nazwę 'VR46′. Zabawka zostanie oficjalnie pokazana na targach motoryzacyjnych w Mediolanie.

Jedno jest pewne – na takim rowerku nasze dziecko na pewno będzie doskonale widoczne na drodze, choć można się spierać o jego urodę. Jak widać, rynek motocykli dla dzieci i zabawek pozostających w motocyklowej tematyce rozwija się coraz prężniej.