Pierce Brosnan znowu na motocyklu - Motogen.pl

Krótki opis fabuły? Uwaga, nie żartujemy: w swoim najnowszym filmie Brosnan gra seksoholika, a obiektem jego zainteresowań staje się niejaka Kate grana przez Jessicę Albę. Alba zachodzi w ciążę tuż przed tym jak jurny profesor zakochuje się w swojej przyrodniej siostrze granej przez Salmę Hayek…

No cóż, Matthew Newman, który pisał scenariusz chyba wychował się na „Modzie na sukces” i pewnie obejrzał prawie wszystkie 6000* odcinków tego tasiemca. Wracając do najbardziej nas interesującego elementu – Brosnan poruszać się będzie w filmie klasycznym Triumphem Bonneville. Trzeba przyznać, że choć ubranie jest mało motocyklowe, to połączenie garderoby w klasycznym stylu Triumpha i Bonda… tfu, profesora z kilkudniowym zarostem, będzie mogło działać pobudzająco na damską część widowni.

>> Motocykle w filmach – Terminator, Easy Rider, Top Gun <<

Ciekaw jestem końcowego montażu, bo plotki pochodzące prosto z planu głoszą, że irlandzki aktor bardzo kiepsko radził sobie z opanowaniem tego bądź co bądź prostego w prowadzeniu motocykla. Jak to się ma do skoku nad helikopterem w „Jutro nie umiera nigdy”?

*Informacje szacunkowe. Tylko sam Chuck Norris wie ile było/będzie odcinków tego serialu.