Dwa modele Ducati w filmie - Motogen.pl

Tytułowy Venom to jeden z głównych przeciwników Spider Mana, równie przerażający, co sympatyczny. Przez lata obecności na kartach komiksów Marvela stał się jedną z najpopularniejszych postaci kultury masowej. Hollywood postanowiło w końcu sięgnąć do jego potencjału, od razu z przytupem – Venom otrzymał własny film.

Grający głównego bohatera Tom Hardy pokazuje się w kilku scenach jako wytrawny motocyklista. Oczywiście popisowych przejazdów nie nakręcił sam, zrobili to za niego dublerzy, i to nie byle jacy. Jednym z nich jest słynny australijski kaskader Robbie Madison, wykonujący rekordowo długie skoki i będący jedną z gwiazd cyklu Red Bull X-fighters. Zasłynął także przejazdem po wodach zatoki Sydney.

Dwa wykorzystane w filmie motocykle Ducati to nowy Scrambler Full Throttle oraz Scrambler 1100 Special. Oba po lekkich modyfikacjach, wykonanych na potrzeby oddania specyficznego klimatu filmu. Każdy amerykański film jest doskonałym miejscem na wyeksponowanie swoich produktów, więc Ducati idzie za ciosem. Oba motocykle w wersji “Venom” będzie można kupić na specjalnej stronie poświęconej temu filmowi.

Więcej o motocyklach Ducati