[KONKURS Operacja Lato z Motogen.pl] Wygraj kask, opony i cenne nagrody! - Motogen.pl

Konkurs! Operacja Lato to nie tylko testy, filmy, ale też możliwość zgarnięcia nagród! Zrób motocyklowo-wakacyjne zdjęcie i wygraj kask Schuberth S3, opony Pirelli, plecaki z chemią Motul, klocki TRW i nie tylko…!

Operacja Lato w Motogen.pl startuje 1 lipca, a wraz z nią rusza konkurs motocyklowy! Sprawdźcie jak wziąć udział i co można wygrać!

Operacja Lato 2024 w Motogen.pl to intensywne sześć tygodni, w których będziemy testowali wiele motocykli oraz będziemy spotykali się z Wami. Będziecie mieli więc nie tylko wiele ciekawych filmów do oglądania i materiałów do czytania, ale to także okazja i inspiracja do stworzenia własnego zdjęcia lub filmu konkursowego!

Konkurs #OperacjaLato 2024 – jak wygrać, co zrobić?

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 01 lipca do 18 sierpnia;
– na swojego Facebooka, Instagrama, YouTuba, albo TikToka, dowolnie!;
– wyniki ogłosimy do 31 września – ale na pewno uda nam się szybciej;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen na danym portalu społecznościowym;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz;
– lista świetnych nagród poniżej!

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil Facebook / Instagram / YouTube / TikTok, możecie wrzucać na każdy profil, ile tylko chcecie. Do wrzutki należy dodać #OperacjaLato oraz @motogen (hashtag i znacznik musza być aktywne). Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Nie bez znaczenia pozostaje wysoka jakość zdjęcia, bo w jury zasiada też nasz fotograf Tomazi, ale spokojnie – zdjęcia i filmy ze zwykłego smartfona są spoko! Szczegóły i detale w kolejnych akapitach oraz do przeczytania w regulaminie.

P.S.: W konkursie NIE biorą udziału zdjęcia, które opublikowane zostały wcześniej niż data konkursu, a do których jedynie po fakcie dopisano hashtag i znacznik.

Nagrody do wygrania w konkursie Operacja Lato 2024 z Motogen.pl

Nagroda główna:

 – Kask SCHUBERTH S3 Daytona Red, kask sportowo-turystyczny (rozmiar dopasowany do preferencji zwycięzcy).

Pozostałe ekstra nagrody:

– Komplet opon Pirelli (na obie osie, rodzaj i rozmiar bieżnika dopasowane do preferencji zwycięzcy).

– Pięć plecaków MOTUL (z serii Dakar) oraz zestaw chemii motocyklowej Motul.

Trzy komplety klocków hamulcowych TRW (dopasowane do preferencji i motocykla zwycięzcy).

Sesja zdjęciowa zwycięzcy z jego motocyklem, wykonana przez fotografa Tomasza „Tomazi” Parzychowskiego.

– Trzy zestawy gadżetów EXIDE.

– Szesnaście koszulek Motogen.pl.

Oznacza to, że aż 30 osób zgarnie nagrody, a wszystkie z nich są wyjątkowo pożyteczne! Bogactwo nagród zawdzięczamy zaangażowaniu naszych partnerów.

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2023 oraz za przekazanie nagród do konkursu.

  • SCHUBERTH,
  • PIRELLI,
  • INTER MOTORS,
  • TRW,
  • EXIDE,
  • MOTUL.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:
– BMW Motorrad,
– Suzuki,
– Aprilia,
– Yamaha,
– Triumph,
– Kawasaki.

Szczegóły konkursu Operacja Lato 2024 na Motogen.pl

Poniżej przeczytacie o konkursie raz jeszcze, ale tym razem w szczegółach. Tekstu jest sporo, ale zasady konkursu są wyjątkowo proste.

Konkurs startuje wraz z Operacją Lato 2024, czyli dnia 01 lipca 2024 roku. Aby wziąć udział, należy na swoim profilu w portalach Facebook i/lub Instagram i/lub YouTube i/lub TikTok udostępnić zdjęcie (lub krótki film, lub długi film, lub wierszyk, lub cokolwiek wymyślicie) opatrzone hashtagiem #OperacjaLato oraz koniecznie oznaczeniem profilu @motogen na odpowiednim portalu społecznościowym. Treść zdjęcia / filmu / wrzutki jest z grubsza dowolna, ale powinna być związana z tematem motocykli, wakacji, lata i dobrej zabawy. Pamiętajcie że w konkursie nie wezmą udziału zdjęcia opublikowane wcześniej niż data konkursu, do których po fakcie dopisaliście hashtag i znacznik.

Post musi być oczywiście publiczny, abyśmy mogli go zobaczyć i ewentualnie udostępnić. Publikacje na stories (24-godzinne relacje) nie biorą udziału w zabawie, bo przecież znikają. Zdjęcie / film musi mieć motyw motocyklowo-wakacyjny, a wulgarne publikacje zostaną odrzucone. Każda osoba i każde zdjęcie na portalu społecznościowym może wygrać tylko raz, ale jednocześnie każdy może publikować na FB i Insta dowolną liczbę zdjęć (zawsze to większa szansa na wygraną, prawda?). Liczba zgromadzonych lajków, serduszek lub udostępnień nie ma znaczenia w konkursie (chociaż będzie dla nas podpowiedzią co się podoba także Wam). Nie potrzebujecie profesjonalnego sprzętu, fotografie i filmy wykonane smartfonem w zupełności wystarczą – ale w jury zasiada też fotograf Tomazi, a on docenia prace, których autorzy postarali się technicznie.

Ostatnim dniem na publikowanie zdjęć lub krótkich filmów z #OperacjaLato i @motogen jest 18 sierpnia 2024 roku. W kolejnych dniach my (czyli Redakcja Motogen.pl) przeglądamy publikacje pod hashtagiem #OperacjaLato na portalach Facebook, Instagram, YouTube i TikTok, które posiadają też znacznik prowadzący do @motogen, wybierając najlepsze i najciekawsze wrzutki. Wyniki ogłosimy najpóźniej do dnia 31 września 2024 r., ale powinno udać się wcześniej. Wyniki opublikujemy na w artkule na Motogen.pl ze zwycięzcami i ich pracami, wtedy też zaczniemy się z Wami kontaktować przez wiadomości prywatne.

Nagrodę główną, czyli jednocześnie najcenniejszą nagrodę, czyli kask Schuberth S3 Daytona Red przydzielimy za zdjęcie (lub film/materiał), które przypadnie najbardziej do gustu redakcji Motogen.pl.

Zwycięzca nie ma możliwości wyboru innej nagrody (no chyba, że dogadacie się między sobą, prywatnie). Ze zwycięzcami kontaktowali się będziemy za pomocą wiadomości na portalu społecznościowym. Jeżeli w ciągu tygodnia od pierwszego kontaktu nie otrzymamy żadnej odpowiedzi, zwycięzca jest wykreślany z listy, a nagroda jest przydzielana kolejnej osobie z listy rezerwowej.

Biorąc udział w konkursie Operacja Lato 2024 zgadzasz się, abyśmy użyli Twojego zdjęcia, filmu, itp. w dalszych publikacjach na Motogen.pl. Pełny regulamin znajdziesz tutaj (plik PDF).

ZOBACZ TEŻ: Więcej szczegółów o Operacji Lato 2024 z Motogen.pl!

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany