Startuje Operacja Lato 2024 na Motogen.pl! Przed nami 6 tygodni testów, filmów i spotkań z Wami!  - Motogen.pl

Z początkiem lipca startuje kolejna edycja Operacji Lato. Wspierani przez dwóch znanych dziennikarzy motocyklowych – Jacka Ociepkę i Michała Mikulskiego, ramię w ramię z partnerami, rozpoczynamy cykl testów motocykli, której częścią, tradycyjnie, będą spotkania z Wami – naszymi czytelnikami.

Wraz z dniem 1 lipca rozpoczynamy Operację Lato 2024sześć tygodni testów, prezentacji i porównań, które przeprowadzać będziemy przy mocnym wsparciu naszych partnerów, którymi w tym roku są Schuberth, Pirelli, Motul, Exide, Inter Motors i TRW.

Do wspólnej przygody z testami motocykli zaprosiliśmy dwóch znanych dziennikarzy motocyklowych – Jacka Ociepkę, ostatniego naczelnego magazynu Motocykl, oraz Michała Mikulskiego, współpracownika wielu portali i magazynów motocyklowych w Polsce. W roli redaktorki zadebiutuje Ola Popowska-Bartkowicz, czyli Alex, którą znacie z naszego Tiktoka i filmów na YouTube. Jak zwykle zapraszamy także Was – naszych czytelników i widzów. Mamy nadzieję na Wasze komentarze, wizyty podczas czwartkowych spotów pod Narodowym i Wasze pomysły na to, co mogłoby znaleźć się na portalu. 

ZOBACZ TEŻ: Jak było rok temu? Podsumowanie rekordowej Operacji Lato 2023

Powyższe zdjęcia to jedne z najciekawszych ujęć z Operacji Lato 2023 (fot. Tomazi).

Operacja Lato 2024 składać się będzie z sześciu tygodniowych segmentów; każdy poświęcony będzie innej marce motocykli. W kolejności kalendarzowej: BMW, Suzuki, Aprilia, Yamaha, Triumph, Kawasaki. 

W każdym z segmentów znajdziecie obszerne testy i porównania kilku modeli. Przygotowane artykuły będziecie mogli poczytać na portalu motogen.pl, filmy obejrzeć na naszym kanale YouTube. Mnóstwo ciekawych treści trafi także na nasze pozostałe kanały społecznościowe: Instagram oraz Facebook, a także TikTok

Testy to jednak tylko część tego, na co składać się będą aktywności Operacji Lato. Warto dokładnie śledzić nasze działania w mediach społecznościowych, by nie przegapić okazji do wygrania jednej z wielu atrakcyjnych nagród, w tym najważniejszej – kasku Schuberth S3! Do tego zgarnąć można też zestaw opon Pirelli do Twojego motocykla. Ponadto do wygrania są: zestawy klocków hamulcowych TRW, plecaki Motul z chemią Motul, gadżety od Exide, koszulki Motogen, a to wciąż nie wszystko.

Zapraszamy do wspólnego doświadczania motocyklowej przygody – jazd testowych, spotkań, uczestnictwa w konkursach i wydarzeniach towarzyszących Operacji Lato. No i oczywiście wpadajcie na czwartkowe spoty! To najlepszy sposób na spędzenie wakacji w mieście! 

Harmonogram Operacji Lato 2023

  • 1.07-7.07 – BMW
  • 8.07-14.07 – Suzuki 
  • 15.07-21.07 – Aprilia 
  • 22.07-28.07 – Yamaha 
  • 29.07-4.08 – Triumph
  • 5.08-11.08 – Kawasaki

Partnerzy Operacji Lato 2023

Ogromne przedsięwzięcie, jakim jest Operacja Lato, może się odbyć dzięki wsparciu partnerów. To dzięki nim redakcja motogen.pl może spotykać się z Wami w wakacje i dzielić się radością z testowania motocykli. To właśnie partnerzy mają dla Was także sporo akcesoriów do zgarnięcia w konkursie!

Operację Lato 2024 wspierają:
Schuberth,
TRW,
Motul,
Pirelli,
Exide,
Inter Motors.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych fanpage motogen.pl na FB oraz profile na Instagramie oraz Tiktoku, a także na YouTube. Śledźcie wpisy, relacje, shorty i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany