Nowości Ducati na Warsaw Motorcycle Show 2019 - Motogen.pl

Wśród najnowszych maszyn, które będą zaprezentowane na stoisku Ducati znajdą się takie modele, jak w 100% sportowe, naszpikowane najnowszymi technologiami, Panigale V4R, gotowe do rywalizacji na torach wyścigowych oraz będący rewolucją w klasie power cruiser – Diavel 1260 S, wyposażony w większy silnik i elektroniczny pakiet bezpieczeństwa Ducati.

Obecne będą również motocykle turystyczne z najnowszym modelem Multistrada 1260 Enduro na czele. Przygotowano też coś dla fanów bolońskich nakedów. Na targach Warsaw Motorcycle Show 2019 zobaczycie popularny model Monster 821, a także doskonale wystylizowane Scramblery, w tym jedne z tegorocznych nowości – inspirowany flat trackiem model Full Throttle oraz stylowy Cafe Racer. Podczas WMS 2019 zostanie także zaprezentowany flagowy funbike Ducati w nowej odsłonie – Hypermotard 950.

Oprócz tegorocznych nowości, na stoisku będziecie mogli zobaczyć takie modele jak Multistrada 950 Spoke Wheels, Multistrada 1260 S oraz  XDiavel S.

Efektowne stoisko marki Ducati czekać będzie na was na stanowisku B06 w hali D. Zapraszamy w dniach 1-3 marca do centrum targowego Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Więcej o motocyklach Ducati