Modeka na sezon 2014: bezpiecznie i komfortowo - Motogen.pl

Postaw na komfort i bezpieczeństwo

Modeka to firma dobrze już znana na polskim rynku. Co roku w swoim katalogu prezentuje szeroki wybór ubiorów i akcesoriów motocyklowych, dostosowanych do różnych stylów jazdy i potrzeb użytkowników. Jednak główny cel producenta to zapewnić motocyklistom bezpieczne podróżowanie w trasie i na co dzień oraz skuteczną ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Modeka nie zapomina przy tym o wygodzie użytkowania i nowoczesnym designie, jak również o korzystnej relacji ceny względem jakości.

Podróżuj bez ograniczeń

Komplet Tacoma, kluczowa nowość Modeki na sezon 2014, to nowatorskie spojrzenie na turystykę motocyklową. W Tacomie od razu poczujesz się jak w swoich ulubionych, wygodnych ciuchach. To zasługa innowacyjne tkaniny TACTEL®. Wyjątkowe właściwości materiału zostały perfekcyjnie połączone z wysokim poziomem bezpieczeństwa i funkcjonalnością. Zarówno kurtka, jak i spodnie są wyposażone w kompletny pakiet certyfikowanych protektorów SaS-Tec, wysokiej klasy odblaski 3M Scotchlite®i efektywną wentylację. Wypinana membrana Humax i wypinane ocieplenie dbają o komfort termiczny w różnych warunkach pogodowych. Dzięki optymalnie dobranemu wyposażeniu Tacomę można dopasować się do każdego rodzaju podróży.

Razem w trasie

Breeze to lekki miejski komplet z wypinaną membraną Humax i rozległymi panelami wentylacyjnymi. Uszyto go w wersji męskiej i damskiej, które wyglądają bliźniaczo, a różnią się jedynie krojem. Oferują ten sam standard wyposażenia i materiałów. Dzięki temu motocyklowe pary mogą cieszyć się w trasie jednakowym komfortem i ochroną, a dodatkowo komponować się wizualnie tworząc tzw. partner look. Inne modele dostępne równolegle dla pań i panów to wspomniana turystyczna Tacoma, komplety letnie Mesh 2 i Mesh 2 Lady, kurtki skórzane Black Star i Black Star Lady.

Sprawdzone rozwiązania

Kurtka Roma Evo to następczyni Romy – jednego z najpopularniejszych modeli Modeki. Świeży design i bogatsze wyposażenie (m.in. pełen komplet certyfikowanych protektorów YF) dodały kurtce nowych walorów. Jednak dzięki trójwarstwowej konstrukcji i wydajnej wentylacji główna idea, czyli wszechstronne zastosowanie, pozostała bez zmian. Inną sprawdzoną w wielu testach i podczas długodystansowych wypraw kurtkę Extremadura uzupełniono o dedykowane spodnie turystyczne o tej samej nazwie. Z  kolei turystyczno-terenowe spodnie Off Router z trzema warstwami i odpinanymi nogawkami stanowią komplet z wypuszczoną na rynek w minionym sezonie kurtką Off Router.

Na dobry start

Zachęcony ubiegłorocznym sukcesem tańszej linii Modeka Start, producent poszerzył ten segment odzieży o kolejne funkcjonalne produkty w atrakcyjnych cenach: turystyczną kurtkę Mesh Seagal z przewiewnymi panelami z siatki i wypinaną membraną zintegrowaną z ociepleniem, krótką kurtkę miejską Hawai, cywilną kurtkę z kapturem Raid, trójwarstwowe spodnie damskie Mara. Kolekcję Modeki na sezon 2014 uzupełniają ponadto dżinsy motocyklowe Denver Wax i Georgia Lady, nowe wzory butów i rękawic, torby bagażowe, a także apteczka motocyklowa. Nowości pojawiają się na rynku sukcesywnie od połowy stycznia. Szukajcie ich w salonach firmowych oraz u dealerów Modeki w całym kraju.

Wyłączny importer marki Modeka:

Modeka Polska Sp. z o.o. BikeTrade S.K.A.
ul. Mickiewicza 8
58-100 Świdnica
www.modeka.pl

Adresy sklepów http://www.modeka.pl/pl/dealerzy/