Modeka na 2013 - Motogen.pl

Znany na naszym rynku producent w 2013 przedstawi szereg nowych kurtek i spodni właściwie na każde warunki pogodowe. Zadowoleni będą nie tylko motocyklowi turyści, ale także offroadowcy oraz motocykliści preferujący jazdę miejską. Modeka ma też coś nowego dla pań.

Longway to kurka dwuwarstwowa, czyli membrana oraz warstwa zewnętrzna zostały zalaminowane. Oprócz tego mamy do dyspozycji także wypinaną podpinkę typu Soft Shell, która może być używana osobno. Do kompletu jest też system TFL Cool Black oraz pełen zestaw protektorów Sas-Tec.

Ventura GT to kolejna męska kurtka zorientowana raczej na turystykę. Dłuższy krój i spora liczba kieszeni na pewno sprawią, że będzie ona bardzo wygodna podczas użytkowania. Kurtka ma wypinaną membranę oraz podpinkę ocieplającą. Do tego model Ventura GT wyposażono w bardzo duże panele wentylacyjne oraz komplet protektorów Sas-Tec.

Texas Evo to kurtka wykonana z poliamidu połączonego ze specjalnie wyprawioną skórą, która jest wyjątkowo miękka w dotyku, a jednocześnie bardzo wytrzymała. Ten model posiada wypinaną podpinkę ocieplającą oraz membranę. W komplecie znajdziecie także protektory ramion, łokci oraz pleców.

Off Router to z kolei propozycja dla offroadowców. Kurtka ma luźniejszy krój, by zmieściła się pod nią zbroja oraz odpinane rękawy. W komplecie znalazły się także wypinana podpinka ocieplająca oraz membrana i komplet protektorów. Off Router został zaimpregnowany Nanotexem, dzięki czemu powinien się łatwo czyścić.

Fluotech to z pozoru kolejna dłuższa kurtka, jednak po odpięciu odpowiednich paneli okazuje się, że są pod nimi duże odblaski. Oprócz tego w tym modelu znajdziecie wypinaną membranę, ocieplenie oraz komplet protektorów i rozpinane panele wentylacyjne.

Street Attack to kolejna propozycja kurtki ze skóry połączonej z tekstyliami. Tym razem jednak ma ona krótszy krój i doskonale sprawdzi się w mieście.     

Modeka nie zapomniała też o motocyklistkach. AFT Lady to komplet tekstylny z panelami z Cordury AFT. Kurtka posiada wypinana membranę oraz Soft Shell, który można stosować osobno. W spodniach z tej serii również zastosowano wypinaną membranę oraz podpinkę ocieplającą. Komplet AFT Lady otrzymał także protektory Sas-Tec.

Kolejną propozycją dla pań na sezon 2013 będzie model Megan Lady. Kurtka o krótszym kroju z dużymi panelami wentylacyjnymi świetnie sprawdzi się w mieście. W komplecie znajdziecie wypinaną podpinkę i membranę oraz komplet protektorów Sas-Tec.

Ostatnia propozycja dla motocyklistek to komplet Kim Lady. Kurtka i spodnie mają po trzy warstwy, do tego zapinane panele wentylacyjne i zestaw protektorów. Wszystko zaimpregnowano Nanotexem dla łatwiejszego czyszczenia.

Wśród nowości skórzanych na 2013 panowie mogą wybierać między dwuczęściowym kombinezonem Kyalami oraz kurtką Indianapolis. Oba modele zostały wyposażone w ochraniacze Sas-Tec oraz YF.