Receptą na sukces jest nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim zastosowane materiały i patenty pozwalające na maksymalną przewiewność. Lekki i wytrzymały poliester 500D został zgrabnie połączony z obszernymi panelami z siateczki mesh, którą umiejscowiono wszędzie tam, gdzie najbardziej potrzeba wydajnego przepływu powietrza.

 

Komplet Upswing nie zasługiwałby na miano motocyklowego, gdyby nie został również wyposażony w certyfikowane protektory na barkach, łokciach i kolanach (ochraniacze na kolanach i łokciach można regulować dostosowując tym samym ich położenie do swojej budowy). Piankę absorbującą uderzenia Crash Foam na plecach i biodrach można zastąpić certyfikowanymi protektorami SAS-TEC®. Dodatkowo o bezpieczeństwo dbają odblaskowe wstawki 3M Scotchlite™.

 

Komplet Upswing jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny-szary, lub popielaty. Dzięki pięciu kieszeniom (trzy w kurtce oraz dwie w spodniach), wszystkie niezbędne drobiazgi będziesz mieć zawsze przy sobie, a zamek łączący kurtkę ze spodniami oraz regulacja w pasie, na rękawach oraz na końcach nogawek pozwolą stworzyć zgraną całość i dobrze ją dopasować. Oto najnowsza recepta Modeki na żar tropików w motocyklowym wydaniu!

 

Kurtka Upswing kosztuje 470 zł, spodnie 430 zł.

Więcej w Nowości rynkowe
Kombinezon Ducati szyty na miarę

Ducati i Dainese prezentują kolejny ekscytujący projekt. To co dotychczas było zarezerwowane dla profesjonalnych zawodników, jest dostępne dla każdego posiadacza...

Zamknij