Konkurs Motul Europa Tour – weź udział, wygraj wyjazd na Nordkapp (albo bon na paliwo)! - Motogen.pl

Weź udział w konkursie Motul Europa Tour. Zrób zdjęcie, nakręć krótki film i zgarnij albo bony na paliwo, albo nagrodę główną – motocyklową wyprawę przez Skandynawię na Nordkapp!

Motul Tour to prawdopodobnie najlepszy, cykliczny konkursów dla motocyklistów. To już czwarty rok, kiedy grupa pasjonatów wygra swoją dwukołową przygodę życia. Nagrodami głównymi jest profesjonalnie przygotowana wyprawa motocyklowa w daleki zakątek świata, oczywiście na motocyklach zapewnionych przez organizatora. W 2018 roku Motul zabrał motocyklistów w podróż po Afryce, w 2019 na nowo odkrywana była Ameryka, a 2020 roku celem był Kirgistan.

Jednym z uczestników wypraw Motul Tour był Barry z Motogen.pl, za każdym razem wracał jeszcze bardziej zachwycony – sprawdźcie jego ostatnią relację z Kirgistanu.

Motul Europa Tour 2022 – Nordkapp celem motocyklowej wyprawy życia


Aktualna edycja nazywa się Motul Europa Tour! Już w sierpniu 2022 zwycięzcy pojadą motocyklami na fascynujący Nordkapp! Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie Motul Tour, w zakładce Edycja 2022 – Europa Tour.

W konkursie Motul Europa Tour będzie trzech zwycięzców, a każdy z nich na czas wyprawy dostanie motocykl dostarczony przez Kawasaki. Trasa przygody życia wiodła będzie przez Szwecję, Finlandię i Norwegię. Niepowtarzalny klimat i wspomnienia nie do zapomnienia zapewni surowa, dziewicza, nieposkromiona przyroda Skandynawii. Motocykliści pojadą wzdłuż malowniczych fiordów, przez północne lasy, odwiedzą region Laponii. Tereny te niegdyś należały do wikingów, ale dziś powiedzie nimi profesjonalnie zaplanowana wyprawa motocyklowa.

Nagrody w konkursie Motul Europa Tour 2022

W konkursie Motul Europa Tour 2022 wszyscy walczą przede wszystkim o nagrody główne. Ale są też pozostałe nagrody, również całkiem ciekawe:

– 3 x Nagroda Główna – Trzy osoby wezmą udział w profesjonalnie przygotowanej wyprawie motocyklowej na Nordkapp, pojadą na użyczonych na czas wyprawy motocyklach Kawasaki.

– 17 x Nagroda Tygodnia – W czasie trwania konkursu do zgarnięcia jest siedemnaście nagród tygodnia, są to karty podarunkowa BP SuperCard o wartości 250 zł.

– 500 x Nagroda Upominek – Dla pierwszych pięciuset uczestników do zgarnięcia są karty podarunkowe BP SuperCard o wartości 50 zł.

Zasady konkursu – jak wziąć udział w Motul Europa Tour 2022

Zasady konkursu Motul Europa Tour 2022 są naprawdę proste. Konkurs trwa od 1 marca do 26 czerwca 2022 roku.

Po pierwsze – zakup oleju

Pierwszym i niezbędnym krokiem konkursowym jest obowiązek, aby we wspomnianym czasie kupić 4-litrowe opakowaniu oleju Motul serii 300V, 7100 lub 5100. Co ważne, przy zakupie odbierz naklejkę z unikalnym kodem konkursowym. Oczywiście zachowaj dowód zakupu.

Po drugie – zdjęcie motocykla

Oto Twoja pierwsza praca konkursowa. Wykonaj artystyczne zdjęcie swojego motocykla, według tematu „Motocykl w moim mistrzowskim ujęciu”. Zdjęcie musi ukazywać piękno motocykla. Zaszalej – liczy się artystyczne ujęcia maszyny, estetyka i kreatywność! Postaraj się, bo im ładniejsze zdjęcie, tym lepsze szanse na zakwalifikowanie oraz na Nagrodę Tygodnia.

Po trzecie – rejestracja zgłoszenia

Zgłoś swoje zdjęcie do konkursu, wypełnij formularz. Teraz grasz o Nagrodę Tygodnia i Nagrodę Upominek. Jeżeli Twoje zdjęcie zostanie zakwalifikowane i będziesz jednym z pierwszych 500 uczestników, zgarniasz kartę podarunkową BP o wartości 50 złotych. Jeżeli zrobiłeś najlepsze zdjęcie, masz szansę zgarnąć jedną z siedemnastu Nagród Tygodnia w postaci karty podarunkowej BP o wartości 250 złotych.

Po czwarte – nagraj film i walcz o wyprawę na Nordkapp

Ten krok jest opcjonalny, ale aby walczyć o nagrodę główną w Motul Europa Tour, musisz nagrać krótki film. Do nagrywania filmu przystąpić możesz w momencie, gdy Twoja pierwsza praca (zdjęcie) zostanie zakwalifikowana. Film powinien mieć maksymalnie 3 minuty, a jego temat to „Dlaczego motocykl?”. W filmie pochwal się swoją pasją, pokaż co Cię naprawdę kręci w motocyklach, skąd wzięła się ta pasja. Film powinien być oryginalny, kreatywny i estetyczny. Postaw na wysoką jakość nagrania, pokaż się z dobrej strony. Nie zaszkodzi, jeżeli Twój film będzie przydatny dla celów marketingowych marki Motul. Wypełnij formularz, film wrzuć na YouTube zgodnie z regulaminem.

Terminy zgłoszeń oraz ogłoszenia zwycięzców

Zdjęcia zgłaszać można do 26 czerwca. Zwycięzcy Nagród Tygodnia wyłaniani będą co tydzień zaczynając od 10 marca. Zwycięzcy Nagrody Głównej wyłonieni zostaną po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, ale nie później niż 11 lipca 2022 roku.

Wyprawa Motul Europa Tour planowana jest na okres od 6 sierpnia do 15 sierpnia 2022 roku.

Gdzie zgłosić się do konkursu Motul Europa Tour 2022?

Wszystkie szczegóły na temat konkursu Motul Europa Tour 2022 znajdziesz na motultour.pl. Tam też dostępne są zarówno formularze zgłoszeniowe, jak też lista zakwalifikowanych zdjęć oraz laureatów Nagród Tygodnia. Warto też zerknąć do regulaminu, aby dokładnie przygotować swoje prace konkursowe.

Powodzenia i do zobaczenia na starcie Motul Europa Tour. To może być TWOJA przygoda życia!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany