Konkurs IXON - Motogen.pl
InterMotors ogłasza wielki konkurs dla wszystkich posiadaczy ubrań IXON. Do wygrania jest 5 wejściówek na całodzienne szkolenie na Torze Poznań oraz zakwaterowanie w hotelu. Ixon to świetna francuska marka jest coraz bardziej popularna na naszym rynku. To cieszy. Połączenie wysokiej jakości z doskonałą ceną i szeroką ofertą powoduje, że każdy motocyklista – kobieta lub mężczyzna, znajdzie tutaj coś dla siebie. Takiego wyboru dokonała już czołowa polska zawodniczka wyścigowa Natalia Florek, która od kilku dni testuje kombinezon wyścigowy Ixon Athemion, w którym stratować będzie w kolejnych rundach WMMP i Alpe Adria. 
 
 
Podczas imprezy każdy, niezależnie od umiejętności i rodzaju motocykla, będzie mógł poprawić swoją technikę jazdy i umiejętności, pod okiem kadry Speed-Day, czyli: Jacka Molika, Jędrzeja Molika, Huberta Tomaszewskiego i Tomasza Wilczyńskiego w towarzystwie Natalii Florek. Bezpieczne warunki jazdy panujące na torze oraz najbardziej doświadczona w naszym kraju kadra szkoleniowa są gwarancją jakości tej imprezy, z której każdy wyniesie wiele doświadczeń owocujących w przyszłości podczas jazdy codziennej. Co więcej, każdy z laureatów będzie miał zagwarantowany nocleg dla dwóch osób w noc poprzedzającą imprezę więc z powodzeniem będzie można przyjechać z osobą towarzyszącą. Obecne umiejętności nie mają znaczenia, a jeżeli chodzi o motocykl, to jedynym wymogiem jest aby był to motocykl szosowy. 
 
 
Zgłoszenie:
Przysyłacie nam swoje zgłoszenie w formie wiadomości na skrzynkę odbiorczą na: www.facebook.pl/InterMotorsPolska. Zgłoszenie musi zawierać: wasze zdjęcie w ubraniu motocyklowym IXON (im bardziej fantazyjne tym lepiej), podpis do umieszczenia pod zdjęciem oraz dane kontaktowe (wasze dane kontaktowe wyłącznie do wiadomości organizatora konkursu). Wysłanie kompletnego zgłoszenia do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację zdjęcia na profilu  www.facebook.pl/InterMotorsPolska i uczestnictwa w konkursie. 
 
 
Rozgrywanie konkursu: 
Konkurs rozgrywany jest w dniach 28.06.2013 od godz. 16.00 do 16.08.2013r. do godz. 12.00 na www.facebook.pl/InterMotorsPolska. Wszystkie nadesłane zdjęcia spełniające kryteria zgłoszenia będą publikowane w galerii „Pokaż się w IXONIE”. Wyłonienie zwycięzców konkursu odbędzie się poprzez głosowanie użytkowników fanpage www.facebook.pl/InterMotorsPolska na poszczególne zdjęcia biorące udział w konkursie. 
 
Nagrody to 5 wejściówek na imprezę szkoleniową Speed Day na Torze Poznań w dniu 2 września 2013r. łącznie z noclegiem (każdy laureat będzie miał do dyspozycji pokój dla dwóch osób ze śniadaniem) z dnia 01.09.2013 na 02.09.2013. 
 
Sposób przyznawania nagród:
Trzy osoby, których zdjęcia uzyskają najwięcej polubień otrzymują nagrody główne, tj. wejściówki na „Speed Day na Torze Poznań z ekipą Speed-Day i Natalią Florek” na dzień 2 września 2013 r. 
 
Jedna osoba, której zdjęcie wybierze Natalia Florek (poza trójką zwycięzców), dołączy do grupy na „Speed Day na Torze Poznań z ekipą Speed-Day i Natalią Florek” na dzień 2 września 2013 r.
 
Jedna osoba, której zdjęcie zostanie wybrane przez kadrę Speed Day (poza trójką zwycięzców) otrzyma w nagrodę wejściówkę na Speed Day na Torze Poznań z ekipą Speed-Day i Natalią Florek na dzień 2 września 2013.  
 
Każdy z piątki laureatów otrzyma zakwaterowanie w Hotelu Oranga dla dwóch osób ze śniadaniem (zakwaterowanie w dniach 01/02.09.2013). Każdy z piątki laureatów otrzyma ekskluzywne koszulki Speed-Day.
 
Konkurs trwa od 28 czerwca 2013 od godz. 16.00 do 16 sierpnia 2013 do godz. 12.00. Organizatorem konkursu jest Inter Motors. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 19 sierpnia 2013 na profilu www.facebook.pl/InterMotorsPolska 
 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany