Kask HJC R-PHA-11 w malowaniu GHOST Call of Duty - Motogen.pl

Call of Duty – ten tytuł z pewnością zna każdy gracz. Jeżeli gracz jest przy okazji motocyklistą, może teraz mieć kask HJC R-PHA-11 w malowaniu GHOST CoD!

Marka HJC słynie z tego, że co najmniej kilka razy w roku wypuszcza na rynek nowe, nietypowe malowania swoich kasków. Bardzo często są to kaski, których malowania powstały w kooperacji z mocno osadzonymi w kulturze twórcami komiksów czy bajek.

Gratka dla graczy

W portfolio HJC znalazły się do tej pory kooperacje z Marvelem, DC Comics czy takie nawiązujące do wielkich produkcji filmów animowanych jak Minionki, Potwory i Spółka czy Jak wytresować smoka.

Tym razem japoński producent postanowił złożyć hołd graczom, wypuszczając na rynek nowe malowanie kasku HJC RPHA-11 nawiązujące do jednej z najpopularniejszych gier na świecie – Call of Duty.

Nowe malowanie kasku HJC RPHA-11 Ghost Call of Duty

Malowanie nosi nazwę GHOST i po prostu nie da się przejść obok niego obojętnie. W górnej części kasku znalazła się charakterystyczna czaszka, a cała grafika nawiązuje do międzynarodowej elitarnej organizacji wojskowej Task Force 141, występującej w wielu edycjach gry. Co ważne – to kask wydany przez HJC w limitowanej edycji, warto więc nie czekać z zakupem. Możliwe bowiem, że po wyprzedaniu tego malowania – nie pojawi się już jego reedycja.

HJC RPHA-11 – wysoka, sportowa półka

Kaski serii HJC RPHA-11 są przeznaczone do jazdy sportowej – głównie ze względu na ich aerodynamiczną skorupę oraz rozbudowaną, wielokanałową wentylację. Ich skorupa, nazwana Premium Integrated Matrix (P.I.M Plus), stworzona jest aż z 6-ciu warstw, ułożonych tak, by kask był jednocześnie lekki i bardzo wytrzymały na wstrząsy. Są to kolejno: włókno szklane, włókno organiczne, włókno węglowe, hybryda włókna szklanego i węglowego, włókno aramidowe, włókno szklane.

Kaski serii HJC RPHA-11 słyną również z szerokiego pola widzenia, którą zapewnia spory wizjer. Poziom bezpieczeństwa podnoszą odblaskowe wstawki na spodniej części kasku i system awaryjnego uwalniania poduszek policzkowych dla bezpiecznego i szybkiego zdejmowania kasku w sytuacjach kryzysowych. Kask, tak jak zdecydowana większość sportowych modeli, ma również najbezpieczniejsze zapięcie DD.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany