JOANNA MILLER PONOWNIE NA POKŁADZIE KTM! - Motogen.pl

Dla aspirującej do trzeciego tytułu Motocrossowej Mistrzyni Polski zawodniczki, nadchodzący sezon zapowiada się bardzo emocjonująco. Poza rywalizacją w Mistrzostwach Polski MX Kobiet, Miller zadeklarowała także starty w klasie MX2, gdzie za cel obrała sobie dojeżdżać na pozycjach w pierwszej piętnastce, a być może nawet dziesiątce. Ponadto ma zamiar wystartować w czterech rundach Mistrzostw Świata MX Kobiet. Czołowa polska zawodniczka motocrossu nie kryje swojego zadowolenia, że do tegorocznych zmagań na każdym z frontów, będzie mogła przystąpić na motocyklu KTM.

 

Od zawsze KTM to był motocykl, który najbardziej chciałam mieć. W zeszłym sezonie nie było mi to jednak dane. Na szczęście w tym roku z pomocą MOTO46 i mojego sponsora Skrzynie Biegów Hukałowicz wróciłam do marki, z którą nawet udało mi sie stanąć na podium Mistrzostw Świata w roku 2012 – powiedziała Miller.

 

Joasia, mimo trudnych warunków pogodowych panujących w Polsce, energicznie przygotowuje się do startów w sezonie 2015.

 

O to, żeby moja wydolność rosła dba Luis Carstens (LCTF), więc jak już rozpocznę regularne treningi na motocyklu, to powinno być dobrze. Fakt, że będę jeździć na motocyklu KTM bardzo pomaga mi psychicznie i wiem, że jestem gotowa na kolejny sezon.– dodała Miller.

 

Z obecności Joanny Miller w szeregach zespołu KTM Moto 46 cieszy się również jego manager a zarazem prezes firmy Moto 46 – Tomasz Banaszak.

 

Jest nam niezwykle miło, że możemy powitać na swoim pokładzie czołową zawodniczkę Polskiego, jak również Europejskiego motocrossu, Joannę Miller. Jako KTM Moto 46 Team trzymamy kciuki i wspieramy Asię w dążeniu do celu oraz realizacji sportowych założeń na sezon 2015! Klub KTM Moto 46 wspiera zawodników sportów motorowych, a w szczególności zawodników MX różnych klas i w różnym przedziale wiekowym. W naszej drużynie jeździ już około dziesięciu zawodników.  Szczególny nacisk kładziemy na promocję młodych i ambitnych zawodników, którzy mają aspiracje na wysokie miejsca oraz tytuły w takich zawodach jak Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej, niemieckie Mistrzostwa ADAC, Mistrzostwa Czech oraz Mistrzostwa Słowacji. – powiedział Banaszak.

 

Nowy motocykl Miller, to KTM 250 SX-F z gamy modelowej 2015. To zadziorna maszyna, na której profesjonalni zawodnicy, jak i amatorzy zdobywają na całym świecie wielkie sukcesy, takie jak mistrzowskie tytuły w Motocrossowych Mistrzostwach Świata, Mistrzostwa amerykańskiej ligi AMA i wiele innych.  Motocykl jest póki co na fabrycznym wyposażeniu oraz na fabrycznych ustawieniach. Zastosowano w nim zawieszenie przednie WP Suspension Up Side Down 4860 MXMA CC oraz amortyzator tylny WP Suspension 5018 BAVP DCC. Silnik czterosuwowy o pojemności 250 ccm pozwala na bardzo płynne oraz dynamiczne prowadzenie maszyny.

 

O poczynaniach Joanny Miller w sezonie 2015 będziemy informować na bieżąco. W chwili obecnej nowej zawodniczce KTM Moto 46 życzymy owocnych treningów i realizacji wszystkich wyznaczonych na ten sezon celów. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia oficjalnego fanpage’a Miller, do którego przejdziecie, klikając tutaj.