Jagna na quadzie! - Motogen.pl
Jagna Marczułajtis – najbardziej utytułowana dama polskiej deski, kilkunastokrotna mistrzyni Polski, podwójna Mistrzyni Świata Juniorek, Mistrzyni i Wicemistrzyni Europy, olimpijka z Nagano oraz Igrzysk w Salt Lake City pełnić będzie w 2007 roku rolę ambasadora czterokołowców i motocykli marki Suzuki.

Wizerunek Mistrzyni będzie obecny w materiałach promocyjnych i reklamowych oraz publikacjach prasowych, jak również na stronach internetowych. Jako Ambasador Marki, Jagna Marczułajtis będzie uczestniczyła w najważniejszych wydarzeniach, spotkaniach i konferencjach związanych z promocją poszczególnych modeli ATV (All Terrain Vehicle) i motocykli.

"Bardzo się cieszę, że rozpoczęłam współpracę z marką Suzuki, bo wiem, że jest to firma z przesłaniem i wieloletnią tradycją w produkowaniu czterokołowców i motocykli. Jestem dumna z tego, że będę reprezentować firmę o prawdziwie sportowym rodowodzie. Obok zimowych dyscyplin, motocykle i quady to moja wielka pasja. W tym roku będą miała możliwość poświęcić jej więcej czasu” – powiedziała Jagna Marczułajtis.

Źródło: www.wp.pl