IV Edycja Rajdu Kocich Gór - Motogen.pl

Wzorem lat ubiegłych impreza odbędzie się w Obornikach Śląskich k/Wrocławia u podnóża malowniczych Kocich Gór.  Impreza ma charakter motocyklowego rajdu turystycznego na orientację po wyznaczonej trasie.  Na trasie rajdu na uczestników zmagań czekać będą oprócz pięknych widoków i krętych dróg ciekawe próby sprawnościowe. Pierwszych 10 zwycięzców  rajdu zostanie nagrodzonych atrakcyjnymi nagrodami które na pewno przydadzą się w drodze każdemu motocykliście.Tegoroczna impreza została połączona z obchodami Dni Obornik Śląskich.

Na uczestników motocyklowych zmagań w bazie rajdu czekać będzie mnóstwo doskonałej zabawy, m.in.: koncerty muzyczne, konkursy z nagrodami, zaplecze gastronomiczne oraz wiele innych ciekawych niespodzianek. W tym roku w trosce o bezpieczeństwo motocyklistów zarówno na rajdzie jak i na drodze zostanie zorganizowane przez  MotoPomocni.pl szkoleni medyczne – wiem jak ratować życie. Szkolenie takie trwające ok. 15-20min będzie można przejść w bazie rajdu a każdy jego uczestnik oprócz bezcennej  wiedzy otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia oraz naklejkę okolicznościową. Wszyscy uczestnicy którzy wezmą udział w szkoleniu zdobędą dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej.

Koszt uczestnictwa w rajdzie wynosi 39pln. Na miejscu już od piątku 24 maja istniej możliwość noclegu w 5 osobowych domkach z łazienką w cenie 45pln od osoby za dobę. Rezerwacja miejsc tylko poprzez email: [email protected] u organizatora: Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów „Wratislavia Bikers”.